БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Середа, 25.04.2018, 22:16

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 6. Що Біблія каже про » сатану

Що Біблія каже про сатану?
Будьте тверезі, пильнуйте! Ваш супротивник — диявол — ходить ричучи, як лев, що шукає пожерти кого. Противтесь йому, тверді в вірі.
2Петра 5:8, 9а
 
Тож підкоріться Богові та спротивляйтесь дияволові,— то й утече він від вас.
Якова 4:7

Нарешті, мої брати, зміцняйтеся Господом та могутністю сили Його! Зодягніться в повну Божу зброю, щоб могли ви стати проти хитрощів диявольських. Бо ми не маємо боротьби проти крови та тіла, але проти початків, проти влади, проти світоправителів цієї темряви, проти піднебесних духів злоби. Через це візьміть повну Божу зброю, щоб могли ви дати опір дня злого і, все виконавши, витримати. Отже, стійте, підперезавши стегна свої правдою, і зодягнувшись у броню праведности, і взувши ноги в готовність Євангелії миру. А найбільш над усе візьміть щита віри, яким зможете погасити всі огненні стріли лукавого. Візьміть і шолома спасіння, і меча духовного, який є Слово Боже. Усякою молитвою й благанням кожного часу моліться духом, а для того пильнуйте з повною витривалістю та молитвою за всіх святих...
Ефесянам 6:10—18

Але бачимо Ісуса, мало чим уменшеним від Анголів, що за перетерплення смерти Він увінчаний честю й величністю, щоб за благодаттю Божою смерть скуштувати за всіх. А що діти стали спільниками тіла та крови, то й Він став учасником їхнім, щоб смертю знищити того, хто має владу смерти, цебто диявола, та визволити тих усіх, хто все життя страхом смерти тримався в неволі.
Євреям 2:9, 14, 15

І ви маєте в Нім повноту, а Він — Голова всякої влади й начальства. Роззброївши влади й начальства, сміливо їх вивів на посміховисько,— перемігши їх на хресті!
Колосянам 2:10, 15

Що визволив нас із влади темряви й переставив нас до Царства Свого улюбленого Сина.
Колосянам 1:13

І вони його перемогли кров'ю Агнця та словом свого засвідчення, і не полюбили життя свого навіть до смерти.
Об явлення 12:11

Улюблені,— не кожному духові .вірте, але випробовуйте духів, чи від Бога вони, бо неправдивих пророків багато з'явилося в світ. Духа Божого цим пізнавайте: кожен дух, який визнає, що Ісус Христос прийшов був у тілі, той від Бога. А кожен дух, який не визнає Ісуса, той не від Бога, але він антихристів, про якого ви чули, що йде, а тепер уже він у світі. Ви від Бога, дітки, і ви перемогли їх,— більший бо Той, Хто в вас, аніж той, хто в світі.
1Івана 4:1— 4

А ті сімдесят повернулися з радістю, кажучи: «Господи,— навіть демони коряться нам у Ім'я Твоє». Він же промовив до них: «Я бачив того сатану, що з неба спадав, немов блискавка. Ось Я владу вам дав наступати на змій та скорпіонів, і на всю силу ворожу,— і ніщо вам не зашкодить».
Луки 10:17—19

А тих, хто ввірує, супроводити будуть ознаки такі: у Ім'я Моє демонів будуть вигонити» говоритимуть мовами новими, братимуть змій; а коли смертодійне що вип'ють,— не буде їм шкодити; кластимуть руки на хворих,— і добре їм буде.
Марка 16:17. 18

А коли ж Духом Божим вигоню Я демонів, то настало для вас Царство Боже. Або як то хто може вдертися в дім дужого, та пограбувати добро його, якщо перше не зв'яже дужого? І аж тоді він господу його пограбує.
Матвія 12:28, 29

Бо ходячи в тілі, не за тілом воюємо ми,— зброя бо нашого воювання не тілесна, але міцна Богом на зруйнування твердинь,— ми руйнуємо задуми, і всяке винесення, що підіймається проти пізнання Бога, і полонимо всяке знання на послух Христові.
2Коринтянам 10:3—5

Ім'я Господнє і міцна твердиня; праведник втікає в неї і безпечний.
Притчі 18:10

Хто чинить гріх, той від диявола, бо диявол грішить від початку. Тому то з'явився Син Божий, щоб знищити справи диявола.
1Івана 3:8

А Бог миру потопче незабаром сатану під ваші ноги. Благодать Господа нашого Ісуса Христа нехай буде з вами. Амінь.
Римлянам 16:20

Пишу вам, батьки, бо ви пізнали Того, Хто від початку. Пишу вам, юнаки, бо перемогли ви лукавого. Пишу, діти, вам, бо ви пізнали Отця. Я писав вам, батьки, бо ви пізнали Того, Хто від початку. Писав я до вас, юнаки, бо міцні ви, і Слово Боже в вас пробуває, і лукавого перемогли ви
1Івана 2:13, 14

Категорія: сатану | Додав: obitnyci (10.01.2009)
Переглядів: 921 | Рейтинг: 4.2/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0