БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 11:44

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 2. Біблія » справа спадкова

Біблія - це відкриття про нашу спадщину

А тепер доручаю вас Богові та слову Благодаті Його, Який має силу будувати та дати спадщину, серед усіх освячених.
Дії 20:32

Відкрити їм очі, щоб вони навернулись від темряви в світло та від сатаниної влади до Бога, щоб вірою в Мене отримати їм дарування гріхів і долю з освяченими.
Дії 26:18

Сам Цей Дух свідчить разом із духом нашим, що ми — діти Божі. А коли діти, то й спадкоємці, спадкоємці ж Божі, а співспадкоємці Христові, коли тільки разом із Ним ми терпимо, щоб разом із Ним і прославитись.
Римлянам 8:16, 17

У Нім, що в Нім стали ми й спадкоємцями, бувши призначені наперед постановою Того, Хто все чинить за радою волі Своєї: щоб на хвалу Його слави були ми, що перше надіялися на Христа. У Ньому й ви, як почули були слово істини, Євангелію спасіння свого, та в Нього й увірували, запечатані стали святим Духом обітниці. Який є завдаток нашого спадку, на викуп здобутого, на хвалу Його слави.
Ефесянам 1:11—14

А коли ви Христові, то ви Авраамове насіння й за обітницею спадкоємці.
Галетам. 3:29

Що погани співспадкоємці, і одне тіло, і співучасники Його обітниці в Хрисгі Ісусі через Євангелію...
Єфесянам 3:6

Багато осель у домі Мого Отця; а коли б то не так, то сказав би Я вам, що йду приготувати місце для вас? А коли відійду й приготую вам місце, Я знову прийду й заберу вас до Себе, щоб де Я — були й ви.
Івана 14:2, З

Та бажають вони тепер кращої, цебто небесної, тому й Бог не соромиться їх, щоб звати Себе їхнім Богом, бо Він приготував їм місто.
Євреям 11:16

Тоді скаже Цар тим, хто праворуч Його: «Прийдіть, благословенні Мого Отця, посядьте Царство, уготоване вам від закладин світу...»
Матвія 25:34

Скільки бо Божих обітниць, то в Ньому «Так», і в Ньому «Амінь»,— Богові на славу через нас.
2 Коринтянам 1:20

Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, що великію Своєю милістю відродив нас до живої надії через воскресення з мертвих Ісуса Христа, на спадщину нетлінну й непорочну та нев'янучу, заховану в небі для вас...
1 Петра 1:3, 4

Але як написано: «Чого око не бачило й вухо не чуло, і що на серце людині не впало, те Бог приготував був тим, хто любить Його».
1 Коринтянам 2:9

Через них даровані нам цінні та великі обітниці, щоб ними ви стали учасниками Божої істоти, утікаючи від пожадливого світового тління.
2 Петра 1:4

І все, що тільки чините, робіть від душі, немов Господеві, а не людям! Знайте, що від Господа приймете в нагороду спадщину, бо служите ви Господеві Христові.
Колосянам 3:23, 24

Надійся на Господа, тримайся дороги Його, і Він удостоїть тебе вспадкувати землю, ти побачиш, як понижені будуть безбожні.
Псалом 37:34

Категорія: справа спадкова | Додав: obitnyci (08.01.2009)
Переглядів: 2737 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 4.2/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0