БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 12:34

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 3. Що робити, коли ти » знесилений

Що робити, коли почуваєшся знесилений?

Коли кличуть праведні, то їх чує Господь, і визволяє їх з бід їхніх.
Псалом 34:17

Коли переходитимеш через води, Я буду з тобою, а через річки — не затоплять тебе,коли будеш огонь переходити,— не попечешся, і не буде палити тебе його полум'я.
Ісаї 43:2

Бо на хвилину гнів Його, а милість Його — все життя. Увечері буває плач, а вранці — радість.
Псалом 30:5

Улюблені, не дивуйтесь огневі, що вам посилається на випробовування, немов би чу жому випадку для вас. Але через те, що берете ви участь у Христових стражданнях, то тіштеся, щоб і в з'явленні слави Його раділи ви й звеселялись.
1Петра 4-12. ІЗ

Щоб радість вчинити сіонським жа лобникам, щоб замість попелу дати їм оздобу, оливу радости замість жалоби, одежу хвали замість темного духа. І будуть їх звати дубами праведности, саджанцями Господніми, щоб прославивсь Господь.
Ісаї 61:3

А ті, хто надію складає на Господа, силу відновлять, крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати — і не потомляться будуть ходити — і не помучаться.
Ісаї 40:31

Благословенний Бог і Отець Господа на шого Ісуса Христа, Отець милосердя й Бог потіхи всілякої, що в усякій скорботі Він нас потішає, щоб змогли потішати й ми тих, що в усякій скорботі знаходяться, тією потіхою, якою потішує Бог нас самих.
2Коринтянам 1:3, 4

Бо я пересвідчився, що ні смерть, ні життя, ні Анголи, ні влади, ні теперішнє, ні майбутнє, ні сили, ні вишина, ні глибина, ані інше яке створіння не зможе відлучити нас від любови Божої, яка в Христі Ісусі, Господі нашім.
Римлянам 8:38, 39

Наостанку, браття, що тільки правдиве, що тільки чесне, що тільки праведне, що тільки чисте, що тільки любе, що тільки гідне хвали, коли яка чеснота, коли яка похвала,— думайте про це.
Филип'янам 4:8

Розбитих серцем Він лікує і їхні болючі рани перев'язує.
Псалом 147:3

Не бійся, з тобою бо Я, і не озирайсь, бо Я Бог твій. Зміцню Я тебе, і тобі поможу, і правицею правди Своєї тебе Я підтримаю.
Ісаї 41:10

Тож покоріться під міцну Божу руку, щоб Він вас свого часу повищив. Покладіть на Нього всю вашу журбу, бо Він опікується вами.
1Петра 5:6, 7

І Він розповів їм притчу про те, що треба молитися завжди, і не занепадати духом..
Луки 18:1

І сказав Він до них: «Ідіть, їжте сите та пийте солодке, і посилайте частки тому, в ко го нема наготованого. Бо святий цей день для нашого Господа, і не сумуйте, бо радість у Господі — це ваша сила».
Неемії 8:10

Отак визволенні Господні повернуться та до Сіону зо співом увійдуть,— і на їхній го" лові буде радість відвічна, веселість та втіху осягнуть вони, а журба та зідхання втечуть.
Ісаї 51:11

Категорія: знесилений | Додав: obitnyci (08.01.2009)
Переглядів: 2891 | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0