БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 13:23

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 3. Що робити, коли ти » непокірливий

Що робити, коли почуваєшся непокірливий?

Слухайтесь ваших наставників та коріться їм,— вони бо пильнують душ ваших, як ті, хто має здати справу. Нехай вони роблять це з радістю, а не зідхаючи,— бо це для вас не корисне.
Євреям 13:17

Мудрий боїться й від злого вступає, нерозумний же гнівається та сміливий. Скорий на гнів учиняє глупоту, а людина лукава зненавиджена.
Притчі 14:16, 17

І сказав Самуїл; «Чи жадання Господа цілопалснь та жертов таке, як послух Господньому голосу? Таж послух ліпший від жертви, покірливість — краща від баранячого лою, Бо "непокірливість — як гріх ворожбитства, а свавільство — як провина та служба бовванам. Через те, що ти відкинув Господні слова, то Він відкинув тебе, щоб не був ти царем-.".
1Самуїла 15:22, 23

Тому то, підперезавши стегна свого розуму та бувши тверезі, майте досконалу надію на благодать, що приноситься вам в з'явленні Ісуса Христа. Як слухняні, не застосовуйтеся до попередних пожадливостей вашого невідання.
1Петра 1:13, 14

Як захочете ви та послухаєтесь, то будете добра землі споживати. А коли ви відмовитеся й неслухняними будете,— меч пожире вас, бо уста Господні сказали оце.
Ісаї 1:19, 20

Отож, коріться кожному людському творінню ради Господа,— чи то цареві, як найвищому, чи то володарям, як від нього посланим для карання злочинців, та для похвали доброчинців. Бо така Божа воля, щоб доброчинці гамували неуцтво нерозумних людей.
1Петра 2:13—15

Нехай у вас будуть ті самі думки, що й у Христі Ісусі. Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним, але Він умалив Самого Себе, прийнявши вигляд раба, ставши подібним до людини; і подобою ставши як людина. Він упокорив Себе, бувши слухняний аж до смерти, і то смерти хресної...
Филип'янам 2:5—8

І хоч Сином Він був, проте навчився послуху з того, що вистраждав був.
Євреям 5:8

Також молоді,— коріться старшим. А всі майте покору один до одного, бо «Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать». Тож покоріться під міцну Божу руку, щоб Він вас свого часу повищив.
1Петра 5:5, 6

Корячися один одному у Христовому страху.
Ефесянам 5:21

Ніщо неправедне не приключиться праведному; але нечестивому буде повно лиха.
Притчі 12:21

Тож нехай не панує гріх у смертельному вашому тілі, щоб вам слухатись його пожадливостей. І не віддавайте членів своїх гріхові за знаряддя неправедности^ але віддавайте себе Богові, як ожилих із мертвих, а члени ваші — Богові за знаряддя праведности.
Римлянам 6:12, ІЗ

Отже, говорю я це й свідкую в Господі, щоб ви більш не повозилися, як поводяться погани в марноті свого розуму,— вони запаморочені розумом, відчужені від життя Божого за неуцтво, що в них, за стверділість їхніх сердець.
Ефесянам 4:17, 18

Ви бо були колись темрявою, тепер же ви світло в Господі,— поводьтеся, як діти світла.
Ефесянам 5:8

Тож підкоріться Богові та спротивляйтесь дияволові,— то й утече він від вас.
Якова 4:7

Категорія: непокірливий | Додав: obitnyci (08.01.2009)
Переглядів: 2113 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0