БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 11:29

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 4. Як діяти, коли ви (вам) » духовно байдужі

Що робити, коли ви духовно байдужі?
Будь чуйний та решту зміцняй, що мають померти. Бо я не знайшов твоїх діл закінченими перед Богом Моїм. Я знаю діла твої, що ти не холодний, ані гарячий, якби то холодний або гарячий ти був. А що ти ні теплий, і ні гарячий, ані холодний, то виплюну тебе з Своїх уст...
Обявлення 3:2, 15, 16

Але маю на тебе, що ти покинув свою першу любов.
Обявлення 2:4

Що, Єфреме, зроблю Я тобі, що зроблю тобі, Юдо? Бо ваша любов, немов хмара поранку, і мов та роса, що зникає уранці.
Осії 6:4

Тільки стережися, і дуже пильнуй свою душу, щоб не забув ти тих речей, щоб бачили очі твої, і щоб вони не повиходили з серця твого по всі дні життя твого, а ти подаси їх до відома синам твоїм та синам твоїх синів.
Повторення закону 4:9

Стережися, щоб не забув ти Господа, Бога свого, не пильнуючи Його заповідей, і законів Його, і постанов Його, що Я сьогодні наказую тобі, щоб, коли ти будеш їсти й наситишся й добрі доми будуватимеш, і осядеш у них, а худоба твоя велика та худоба твоя мала розмножиться, і срібло та золото розмножаться тобі, і все, що твоє, розмножиться, то щоб не загордилося серце твоє, і щоб не забув ти Господа, Бога свого, що вивів тебе з єгипетського краю, з дому рабства.
Повторення закону 8:11—14

Тоді, якби ми забули ім'я Бога нашого, і руки свої простягли до бога чужого; чи Бог не покарав би нас? Він же знає таємниці серця.
Псалом 44:20, 21

Стережіться, брати, щоб у комусь із вас не було злого серця невірства, що воно відступало б від Бога Живого. Але кожного дня заохочуйте один одного, доки зветься «Сьогодні», щоб запеклим не став котрийсь з вас через підступ гріха.
Євреям 3:12, 13

Про це нам би треба багато казати, та висловити важко його, бо нездібні ви стали, щоб слухати. Ви бо за віком повинні б бути вчителями, але ви потребуєте ще, щоб хтось вас навчав перших початків Божого Слова. І ви стали такими, яким потрібне молоко, а не страва тверда.
Євреям 5:11, 12

Дивіться, щоб хто не зостався без Божої благодаті, щоб «не виріс який гіркий корінь і не наробив непокою», і щоб багато хто не опоганились тим.
Євреям 12:15

Бо коли хто втече від нечистости світу через пізнання Господа й Спасителя Ісуса Христа, а потому знов заплутуються ними та перемагаються,— то останнє буває для них гірше першого. Бо краще було б не пізнати їм дороги праведности, аніж, пізнавши, вернутись назад від переданої їм святої заповіді.
2Петра 2:20, 21

Так творить Господь: «На дорогах спиніться та гляньте і спитайте про давні стежки, де то добра дорога,— то нею ідіть, і знайдете мир для своєї душі». Та вони відказали: Не підемо!
Єремії 6:16

Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої.
1Івана 1:9

Від устав Моїх ви відступили з днів ваших батьків, і їх не стерегли. Верніться ж до Мене, і вернусь Я до вас! промовляє Господь Саваот.
Малахії 3:7а

Категорія: духовно байдужі | Додав: obitnyci (09.01.2009)
Переглядів: 2657 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0