БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 12:33

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 4. Як діяти, коли ви (вам) » в горі

Що робити, коли ви в горі?
Не хочу ж я, браття, щоб не відали ви про покійних, щоб ви не сумували, як інші, що надії не мають. Коли бо ми віруємо, що Ісус був умер і воскрес, так і покійних через Ісуса приведе Бог із Ним.
1Солунянам 4:13, 14

Бо Господь звеселив Свій народ, і змилувався над Своїми убогими.
Ісаї 49:136

Коли переходитимеш через води, Я буду з тобою, а через річки — не затоплять тебе, коли будеш огонь переходити,— не попечешся, і не буде палити тебе його полум'я.
Ісаї 43:2

Сам же Господь наш Ісус Христос і Бог Отець наш, що нас полюбив і дав у благодаті вічну потіху та добру надію,— нехай ваші серця Він потішить, і нехай Він зміцнить вас у всякому доброму ділі та в слові.
2Солунянам 2:16, 17

Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
Матвія 5:4

Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, Отець милосердя й Бог потіхи всілякої, що в усякій скорботі Він нас потішає, щоб змогли потішати й ми тих, що в усякій скорботі знаходяться, тією потіхою, якою потішує Бог нас самих.
2Коринтянам 1:3, 4

Дух Господа Бога на мені, бо Господь помазав мене благовістити сумирним, послав Мене перев'язати зламаних серцем, полоненим звіщати свободу, а в'язням — відчинити в'язницю;

Щоб проголосити рік уподобання Господу, та день помсти для нашого Бога, щоб потішити всіх, хто в жалобі;

Щоб радість вчинити сіонським жалобникам, щоб замість попелу дати їм оздобу, оливу радости замість жалоби, одежу хвали замість темного духа! І будуть їх звати дубами праведности, саджанцями Господніми, щоб прославивсь Господь.
Ісаї 61:1—3

Оце моя відрада в моїм горі, що Твоє слово мене оживляє.
Псалом 119:50

Покладіть на Нього всю вашу журбу, бо Він опікується вами. 1
Петра 5:7

Де, смерте, твоя перемога? Де твоє, смерте, жало? Жало ж смерти — то гріх, а сила гріха — то Закон. А Богові дяка, що Він Господом нашим Ісусом Христом перемогу нам дав.
1Коринтянам 15:55—57

І коли б я пішов долиною тіні смертної, не побоюся злого, бо Ти зі мною; Твоє жезло і Твій посох — вони мене втішають.
Псалом 23:4

Бо ми маємо не такого Первосвященика, що не міг би співчувати слабостям нашим, але випробуваного в усьому, подібно до нас, окрім гріха. Отож, приступаймо з відвагою до престолу благодаті, щоб прийняти милість та для своєчасної допомоги знайти благодать.
Євреям 4:15, 16

Не бійся, з тобою бо Я, і не озирайсь, бо Я Бог твій! Зміцню Я тебе, і тобі поможу, і правицею правди Своєї Тебе Я підтримаю.
Ісаї 41:10

Отак визволснці Господні повернуться та до Сіону зо співом увійдуть,— і на їхній голові буде радість відвічна, веселість та втіху осягнуть вони, а журба та зідхання втечуть.
Ісаї 51:11

Ми ж відважні, і бажаємо краще покинути дім тіла й мати дім у Господа.
2Коринтянам 5:8

І Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре, і не буде вже смерти — ані смутку, ані крику, ані болю вже не буде, бо перше минулося.
Обявлення 21:4

Категорія: в горі | Додав: obitnyci (09.01.2009)
Переглядів: 2214 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0