БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 13:10

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 5. Що робити, коли » маєш фінансову скруту

Що робити, коли маєш фінансову скруту?
Улюблений,— я молюся, щоб добре велося в усьому тобі, і щоб був ти здоровий, як добре ведеться душі твоїй.
3Івана 2

Я був молодим і постарівся, але я не бачив, щоб Господь праведника покинув, і щоб нащадки його просили хліба.
Псалом 37:25

Левчуки бідні й голодні, а ті, що шукають Господа, не будуть зазнавати недостатку ні в якому добрі.
Псалом 34:10

Господь — Пастир мій, я в недостатку не буду.
Псалом 23:1

І прийдуть на тебе всі оці благословення, і досягнуть тебе, коли ти слухатимешся голосу Господа, Бога свого. Благословенний ти в місті, і благословенний ти на полі.

Благословенний плід утроби твоєї, і плід твоєї землі, і плід худоби твоєї, порід биків твоїх і котіння отари твоєї. Благословенний твій кіш та діжа твоя. Благословенний ти у вході своїм, і благословенний ти в виході своїм. Господь учинить, що вороги твої, які повстають на. тебе, будуть побиті перед тобою,— вони однією дорогою вийдуть навперейми тебе, а сімома дорогами втікатимуть перед тобою.

Господь накаже Своєму благословенню бути з тобою в коморах твоїх, та в усьому, чого доторкнеться рука твоя, і благословлятиме тебе в Краю, що Господь, Бог твій, дає тобі.
Повторення закону 28:2—8

І Господь дасть тобі добрий приріст у плоді утроби твоєї, і в плоді худоби твоєї, і в плоді поля твого на тій землі, що Господь заприсягнув був батькам твоїм, щоб дати тобі.

Господь відчинить для тебе Свою добру скарбницю, небеса, щоб дати дощ для Краю твого в часі його, і щоб поблагословити всякий чин твоєї руки. І ти позичатимеш багатьом народам, а сам не позичатимеш ні в кого. І вчинить Господь тебе головою, а не хвостом, і ти будеш тільки верхом, а не будеш долом, коли будеш слухатися заповідей Господа, Бога свого, що я сьогодні наказую тобі, щоб додержувати й виконувати.
Повторення закону 28: 11—13

Давайте — і дадуть вам; мірою доброю, натоптаною, струснутою, й переповненою вам у подолок дадуть. Бо якою ви мірою міряєте, такою відміряють вам.
Луки 6:38

А першого дня в тижні нехай кожен із вас відкладає собі та збирає, згідно з тим, як ведеться йому, щоб складок не робити тоді, аж коли я прийду.
1Коринтянам 16:2

Уздоровляйте недужих, воскрешайте померлих, очищайте прокажених, виганяйте демонів. Ви дармо дістали, дармо й давайте.
Матвія 10:8

Принесіть же ви всю десятину до дому скарбниці, щоб страва була в Моїм храмі, і тим Мене випробуйте,— промовляє Господь Саваот; чи небесних отворів вам не відчиню, та не виллю вам благословення аж надмір? І ради вас насварю Я все те, що жере, і воно не понищить вам земного плоду, і не заб'є винограду вам на полі, говорить Господь Саваот.

І будуть всі люди вважати вас блаженними, бо будете ви любим Краєм, говорить Господь Саваот.
Малахії 3:10—12

А до цього кажу: Хто скупо сіє,— той скупо й жатиме, а хто сіє щедро,— той щедро й жатиме. Нехай кожен дає, як серце йому призволяє,— не в смутку і не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає.

А Бог має силу всякою благодаттю вас збагатити, щоб ви, мавши завжди в усьому всілякий достаток, збагачувалися всяким добрим учинком.
2Коринтянам 9:6—8

І кожен, хто за Ймення тие кине дім, чи братів, чи сестер, або батька, чи матір, чи діти, чи землі,— той багатокротно одержить і успадкує вічне життя.
Матвія 19:29

Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі.
Ісуса Навина 1:8

Бо людині, що перед лицем Його добра, дає Він премудрість і пізнання, і радість; а грішникові Він роботу дає, щоб збирати й громадити,— щоб пізніше віддати тому, хто добрий перед Божим лицем. Марнота і це все та ловлення вітру.
Еклезіяст 2:26

Добрив залишає спадщину і внукам; а достаток грішника зберігається для чесного.
Притчі 13:22

Бо Господь, Бог твій, уводить тебе до Краю хорошого, до краю водних потоків, джерел та безодень, що виходять у долині й на горі, до Краю пшениці, й ячменю, і винограду, і фіги, і гранату, до Краю оливкового дерева та меду, до Краю, де достатком будеш їсти хліб, де не забракне нічого, до Краю, що каміння його — залізо, а з його гір добуватимеш мідь.

І будеш ти їсти й наситишся, і поблагословиш Господа, Бога свого, у тім добрім Краї, що дав Він тобі.

Стережися, щоб не забув ти Господа, Бога свого, не пильнуючи Його заповідей, і законів Його, і постанов Його, що я сьогодні наказую тобі, щоб, коли ти будеш їсти й наситишся і добрі доми будуватимеш, і осядеш у них, а худоба твоя велика та худоба твоя мала розмножиться, і срібло та золото розмножаться тобі, і все, що твоє, розмножиться, то щоб не загордилося серце твоє, і щоб не забув ти Господа, Бога свого, що вивів тебе з єгипетського краю, з дому рабства.

І будеш ти пам'ятати Господа, Бога свого, бо Він Той, що дає тобі силу набути потугу, щоб виконати Свого заповіта, якого присягнув Він батькам твоїм, як дня цього.
Повторення закону 8:7—14, 18

Отож, не журіться, кажучи: Що ми будемо істи, чи: Що будемо пити, або: У що ми зодягнемось? Бож усього того погани шукають: але знає Отець ваш Небесний, що всього того вам потрібно. Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його,— а все це вам додасться.
Матвія 6:31—33

А мій Бог нехай надолужить вашу всяку потребу за Своїм багатством у Славі, у Христі Ісусі.
Филип'янам 4:19

Категорія: маєш фінансову скруту | Додав: obitnyci (09.01.2009)
Переглядів: 3212 | Рейтинг: 4.2/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0