БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 13:03

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 5. Що робити, коли » маєш сімейні проблеми

Що робити, коли маєш сімейні проблеми?
Усяке подратування, і гнів, і лютість, і крик, і лайка нехай буде взято від вас разом із усякою злобою. А ви один до одного будьте ласкаві, милостиві, прощаючи один одному, як і Бог через Христа вам простив.
Ефесянам 4:31, 32
 
І сказав Господь Бог: «Не добре, щоб бути чоловіку самотнім. Створю йому поміч, подібну до нього».
Буття 2:18

Покине тому чоловік свого батька та матір свою, та й пристане до жінки своєї,— і стануть вони^одним тілом.
Буття 2:24

Корячися один одному у Христовім страху. Дружини,— коріться своїм чоловікам, як Господові. Бо чоловік — голова дружини, як і Христос — Голова Церкви, Сам Спасител тіла. І як кориться Церква Христові, так і дружини своїм чоловікам у всьому. Чоловіки,— любіть своїх дружин, як і Христос полюбив Церкву, і віддав за неї Себе; щоб її освятити, очистивши водяним купелем у слові; щоб поставити її Собі славною Церквою, що не має плями чи вади, чи чогось такого, але щоб була свята й непорочна.

Чоловіки повинні любити дружин своїх так, як власні тіла, бо хто любить дружину свою, той любить самого себе. Бо ніколи ніхто не зненавидів власного тіла, а годує та гріє його, як і Христос Церкву; бо ми — члени Тіла Його від тіла Його й від костей Його.

Покине тому чоловік батька і матір, і пристане до дружини своєї,— і будуть обоє вони одним тілом. Ця таємниця велика,— а я говорю про Христа та про Церкву. Отже, нехай кожен зокрема із вас любить так свою дружину, як самого себе, а дружина нехай боїться свого чоловіка.
Ефесянам 5:21—33

Так само дружини,— коріться своїм чоловікам, щоб і деякі, хто не кориться слову, були приєднані без слова поводженням дружин, як побачать ваше поводження чисте в страху. А окрасою їм нехай буде не зовнішнє,— заплітання волосся та навішання золота або вбирання одеж, але захована людина серця в нетлінні лагідного й мовчазного духа, що дорогоцінне перед Богом.

Бо так само колись прикрашали себе й святі ті жінки, що клали надію на Бога й корились своїм чоловікам. Так Сарра корилась Авраамові, і паном його називала. А ви — її діти, коли добро робите та не лякаєтесь жодного страху. Чоловіки,— так само живіть разом із дружинами за розумом, як зо слабішою жіночою посудиною, і виявляйте їм честь, бо й вони є співспадкоємиці благодаті життя, щоб не спинялися ваші молитви.
1Петра 3:1—7

А якщо зле в очах ваших служити Господеві, .виберіть собі сьогодні, кому будете служити,— чи богам, яким служили ваші батьки, що по тому боці Річки, та чи богам аморейським, що ви сидите в їхньому краї. А я та дім мій будемо служити Господові.
Ісуса Навина 24:15

Любов не чинить зла ближньому, тож любов - виконання Закону.
Римлянам 13:10

Я буду обдумувати шлях невинного. Коли прийдеш до мене? Буду ходити в домі моїм в невинності серця свого.
Псалом 101:2

Нарешті ж, будьте всі однодумні, спочутливі, братолюбні, милосердні, покірливі. Не платіть злом за зло, або лайкою за лайку, навпаки,— благословляйте, знавши, що на це вас покликано, щоб ви вспадкували благословення. Бо хто хоче любити життя та бачити добрі дні, нехай стримає свого язика від лихого та уста свої від говорення підступу. Ухиляйся від злого та добре чини, шукай миру й женися за ним.
1Петра 3:8—11

Надійся на Господа всім серцем твоїм; і не покладайся на власний розум. На всіх дорогах твоїх пізнавай Його, і Він вирівняє стежки твої.
Притчі 3:5, 6

Ненависть розбуджує сварки; але любов покриває всі гріхи.
Притчі 10:12

Послухом правді очистьте душі свої через Духа на нелицемірну братерську любов, і ревно від щирого серця любіть один одного.
1Петра 1:22

Категорія: маєш сімейні проблеми | Додав: obitnyci (09.01.2009)
Переглядів: 4282 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0