БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 11:42

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 6. Що Біблія каже про » віру

Що Біблія каже про віру?
А віра — то підстава сподіваного, доказ небаченого.
Євреям 11:1
Тож віра від слухання, а слухання через Слово Христове.
Римлянам 10:17

Через дану мені благодать кажу кожному з вас не думати про себе більш, ніж належить думати, але думати скромно, у міри віри, як кожному Бог наділив.
Римлянам 12:3

Дивлячись на Ісуса, на Начальника й Виконавця віри, що замість радости, яка була перед Ним^ перетерпів хреста, не звертавши увагу на сором, і сів по правиці престолу Божого.
Євреям 12:2

І Ісус їм відповів: «Через ваше невірство. Бо поправді кажу вам: коли будете ви мати віру, хоч як зерно гірчичне, і горі оцій скажете: «Перейди звідси туди», то й перейде вона, і нічого не матимете неможливого».
Матвія 17:20

А Ісус їм у відповідь каже: «Майте віру Божу. Поправді кажу вам. Як хто скаже горі цій: «Порушся та й кинься до моря», і не матиме сумніву в серці своїм, але матиме віру, що станеться так, як говорить,— то буде йому! Через це говорю вам: усе, чого ви в молитві попросите, вірте, що одержите, і сповниться вам».
Марка 11:22—24

Правда бо Божа з'являється в ній з віри в віру, як написано: «А праведний житиме вірою».
Римлянам 1:17

Бо ходимо вірою, а не видінням.
2Коринтянам 5:7

Догодити ж без віри не можна. І той, хто до Бога приходить, мусить вірувати, що Він є, а тим, хто шукає Його, Він дає нагороду.
Євреям 11:6

Щоб досвідчення вашої віри було доро- гоцінніше за золото, яке гине, хоч і огнем випробовується, на похвалу, і честь, і славу при з'явленні Ісуса Христа. Ви Його любите, не бачивши, і віруєте в Нього, хоч тепер не бачите, а вірувавши, радієте невимовною і славною радістю, бо досягаєте мети віри вашої — спасіння душам.
1Петра 1:7—9

Бо кожен, хто родився від Бога, перемагає світ. А оце перемога, що світ перемогла,— віра наша.
1Івана 5:4

І ото одна жінка, що дванадцять літ хворою на кровотечу була, приступила ззаду, і доторкнулась до краю одежі Його. Бо вона говорила про себе: «Коли хоч доторкнуся одежі Його, то одужаю». Ісус, обернувшись, побачив її та й сказав: «Будь бадьорою, дочко,— твоя віра спасла тебе». І одужала жінка з тієї години.
Матвія 9:20—22

І коли Він додому прийшов, приступили до Нього сліпці. А Ісус до них каже: «Чи ж вірите ви, що я можу вчинити оце?». Говорять до Нього вони: «Так, Господи». Тоді Він доторкнувся до їхніх очей і сказав: «Нехай станеться вам згідно з вашою вірою».
Матвія 9:28, 29

Ісус же йому відказав: «Щодо того твого «коли можеш»,— то тому, хто вірує, все можливе.
Марка 9:23

Чи хворіє хто з вас? Хай покличе пресвітерів Церкви, і над ним хай помоляться, намастивши його оливою в Господнє Ім'я, і молитва віри вздоровить недужого, і Господь його підійме.
Якова 5:14, 15а

Категорія: віру | Додав: obitnyci (10.01.2009)
Переглядів: 10338 | Рейтинг: 3.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0