БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 11:33

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 6. Що Біблія каже про » слухняність

Що Біблія каже про слухняність?
Ось, сьогодні я даю перед вами благословення й прокляття: благословення, коли будете слухатися заповідей Господа, Бога вашого, які я наказую вам сьогодні, і прокляття, якщо небудете слухатися заповідей Господа, Бога свого, і збочите з дороги, яку я наказую вам сьогодні, щоб ходити за іншими богами, яких ви не знали.
Повторення закону 11:26—28
І сказав Самуїл: «Чи жадання Господа цілопалень та жертов таке, як послух Господньому голосу? Таж послух ліпший від жертви, покірливість — краща від баранячого лою!»
1Самуїлова 15:22

О, коли б ти прислуховувався до Моїх заповідей, то був би твій спокій, як річка, а твоя справедливість, немов морські хвилі!
Ісаі 48:18

Бо лиш справу оцю Я звелів їм, говорячи: Слухайтеся Мого голосу, і Я буду вам Богом, а ви будете народом Моїм, і ходіть усією дорогою, про яку накажу вам, щоб вам було добре
Єремії 7:23

Якщо ви Мене любите,— Мої заповіді зберігайте. Хто заповіді Мої має та їх зберігає, той любить Мене. А хто любить Мене, то полюбить його Мій Отець, і Я полюблю його.
Івана 14:15, 21

Відповів же Петро та сказали апостоли: «Бога повинно слухатися, більш як людей»..,
Дії 5:29

А що ми пізнали Його, пізнаємо це з то- го, коли заповіді Його додержуємо. Хто говорить: «Пізнав я Його», але не додержує Його заповідів, той неправдомовець, і немає в нім правди. А хто додержує Його слово, у тому Божа любов справді вдосконалилась. Із того ми пізнаємо, що в Нім пробуваємо. А хто каже, що в Нім пробуває, той повинен поводитись так, як поводився Він.
1Івана 2:3—6

А якщо ти ходитимеш Моїми дорогами, щоб дотримувати постанови Мої та заповіді Мої, як ходив був батько твій Давид, то продовжу дні твої!
1Книга Царів 3:14

Навчи мене виконувати волю Твою, бо Ти мій Бог; нехай Твій добрий Дух веде мене рівною дорогою!
Псалом 143:10

І скликав Мойсей усього Ізра'їля, та й сказав до нього: «Слухай, Ізраїлю, постанови й закони, які я говорю сьогодні в ваші вуха, і навчіться їх, і будете пильнувати їх. І будеш пильнувати виконувати їх, як наказав вам Господь, Бог ваш,— не збочите ні праворуч, ні ліворуч. Усією тією дорогою, що наказав вам Господь, Бог ваш, будете ходити, щоб жили ви й було вам добре, і щоб довгі були ваші дні в Краї, що ви оволодієте ним...»
Повторення закону 5:1, 32, 33

Раби,— слухайтеся в усьому тілесних панів, і не працюйте тільки про людське око, немов підлещуючись, але в простоті серця, боячись Бога! І все, що тільки чините, робіть від душі, немов Господові, а не людям! Знайте, що від Господа приймете в нагороду спадщину, бо служите ви Господеві Христові.
Колосяном 3:22—24

Отож, коріться кожному людському творінню ради Господа,— чи то цареві, як найвищому, чи то володарям, як від нього посланим для карання злочинців та для похвали доброчинців. Бо така Божа воля, щоб доброчинці гамували неуцтво нерозумних людей, як вільні, а не як ті, що мають волю на прикриття лихого, але як раби Божі. Шануйте всіх, братство любіть. Бога бійтеся, царя поважайте. Раби,— коріться панам із повним страхом, не тільки добрим та тихим, але й прикрим. Бо то вгодне, коли хто через сумління перед Богом, терпить недолю, непоправді страждаючи. Бо яка похвала, коли терпите ви, як вас б'ють за провини? Але коли з мукою терпите за добрі вчинки, то це вгодне Богові!
1Петра 2:13—20

Діти,— слухайтеся своїх батьків у Господі, бо це справедливе!
Ефесянам 6:1

Діти,— будьте слухняні в усьому батькам, бо це Господові приємне! Батьки,— не дратуйте дітей своїх, щоб на дусі не впали вони! Раби,— слухайтеся в усьому тілесних панів, і не працюйте тільки про людське око, немов підлещуючись, але в простоті серця, боячись Бога! І все, що тільки чините, робіть від душі, немов Господеві, а не людям! Знайте, що від Господа приймете в нагороду спадщину, бо служите ви Господеві Христові.
Колосянам 3:20—24

Категорія: слухняність | Додав: obitnyci (10.01.2009)
Переглядів: 6092 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0