БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 11:35

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 6. Що Біблія каже про » служіння Богові

Що Біблія каже про служіння Богові?
То не слухайся слів того пророка або того сновидця, бо цим Господь, Бог ваш, випробовує вас, щоб пізнати, чи ви любите Господа, Бога вашого, усім своїм серцем і в.сією своєю душею.
Повторення закону 13:4
 
Ніхто двом панам служити не може,— бо або одного зненавидить, а другого буде любити, або буде тримати одного, а другого знехтує. Не може те Богові служити й мамоні.
Матвія 6:24

Тоді каже до нього Ісус: «Відійди, сатано!» Бо ж написано: Господеві Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому!»
Матвія 4:10

Тільки дуже пильнуйте виконувати заповідь та Закона, що наказав був вам Мойсей, раб Господній: любити Господа, Бога вашого, і ходити всіма його дорогами, і додержувати Його заповіді, і линути до нього, і служити Йому всім вашим серцем та всією вашою душею.
Єгошуї 22:5

Тож благаю вас, браття, через Боже милосердя,— повіддавайте ваші тіла на жертву живу, святу, приємну Богові, як розумнуслужбу вашу, і не стосуйтесь до віку цього, але перемініться від новою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа,— добро, приємність та досконалість.
Римлянам 12:1, 2

Любіть один одного братньою любов'ю, випереджайте один одного пошаною! У ревності не лінуйтеся, духом палайте, служіть Господ еві; Беріть уділ у потребах святих, будьте гостинні до чужинців!
Римлянам 12:10, 11, 13

І будеш служити ти Господеві, Богові своєму, і Він поблагословить твій хліб та воду твою, і з-посеред тебе усуне хворобу. У твоїм Краї не буде такої, що скидає плода, ані неплідної. Число твоїх днів Я доповню.
Вихід 23:25, 26

А тепер, Ізраїлю, чого жадає від тебе Господь, Бог твій? Тільки того, щоб боятися Господа, Бога твого, ходити всіма його дорогами, і любити Його, і служити Господеві, Богу твоєму, усім серцем своїм і всією душею своєю.
Повторення закону 10:12

І станеться, якщо справді ви будете слухати Моїх заповідей, що Я вам сьогодні наказую,— любити Господа, Бога вашого, і служити Йому всім вашим серцем і всією вашою душею, то Я дам вам дощ вашого Краю своєчасно, дощ ранній і дощ пізній, і збереш ти своє збіжжя, і свій сік виноградний, і оливу свою. І дам траву на твоїм полі для твоєї худоби, і будеш ти їсти й наситишся.
Повторення закону 11:13—15

А якщо зле в очах ваших служити Господеві, виберіть собі сьогодні, кому будете служити,— чи богам, яким служили ваші батьки, що іто тому боці Річки, та чи богам аморейським, що ви сидите в їхньому краї. А я та дім мій будемо служити Господеві.
Єгошуї 24:15

І сказав Самуїл до народу: «Не бійтеся! Ви зробили все те зло, тільки не відступіть від Господа, і служіть Господеві всім серцем своїм. І не відступайте, і не йдіть за марнотами, які не допоможуть і які не врятують, бо марнота вони. Бо Господь не полишить народу Свого ради Свого великого Ймення, бо зволив Господь зробити вас народом Своїм.
1Самуілова 12:20—22

А тепер, сину мій Соломоне, знай Бога, Отця твого, і служи Йому всім серцем та всією душею, бо Господь вивідує всі серця та знає всякий витвір думок. Якщо будеш шукати Його, то ти знайдеш Його, а якщо залишиш Його, Він залишить тебе назавжди.
1Книга хронік 28:9

Категорія: служіння Богові | Додав: obitnyci (10.01.2009)
Переглядів: 6778 | Рейтинг: 3.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0