БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 12:21

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 6. Що Біблія каже про » Дух Святий

Що Біблія каже про Дух Святий?
Хіба ви не знаєте, що ваше тіло — то храм Духа Святого, що живе Він у вас, якого від Бога ви маєте, і ви не свої?
1Коринтянам 6:19
А надія не засоромить, бо любов Божа вилилася в наші серця Святим Духом, даним нам.
Римлянам 5:5

І вблагаю Отця Я,— і Втішителя іншого дасть вам, щоб із вами повік перебував,— Духа правди, що Його счіт прийняти не може, бо не бачить Його та не знає Його. Його знаєте ви, бо при вас перебуває, і в вас буде Він.
Івана 14:16, 17

Та Я правду кажу вам: краще для вас, щоб пішов Я, бо як Я не піду, Утішитель не прийде до вас. А коли Я піду, то пішлю вам Його. А коли прийде Він, Той Дух правди, Він вас попровадить до цілої правди, бо не буде казати Сам від Себе, а що тільки почує,— казатиме,— і що має настати,— звістить вам.
Івана 16:7, 13

Я хрищу вас водою на покаяння, але Той, Хто йде по мені, потужніший від мене: я недостойний понести взуття Йому. Він христитиме вас Святим Духом й огнем.
Матвія 3:11

Хто вірує в Мене, як каже Писання, то ріки живої води потечуть із утроби його. Це ж сказав Він про Духа, що мали прийняти Його, хто ввірував в Нього. Не було бо ще Духа на них,— не був бо Ісус ще прославлений.
Івана 7:38, 39

Отож, коли ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати,— скільки ж більше Небесний Отець подасть Духа Святого всім тим, хто проситиме в Нього
Луки 11:13

І буде потому,— виллю я Духа Свого на кожне тіло, і пророкуватимуть ваші сини й ваші дочки, а вашим старим будуть снитися сни, юнаки ваші бачити будуть видіння.
Йоіла 3:1

А зібравшися з ними. Він звелів, щоб вони не відходили з Єрусалиму, а чекали обітниці Отчої, «що про неї — казав — ви чули від Мене. Іван бо водою христив,— ви ж охрищені будете Духом Святим через кілька тих днів!» Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, та аж до останнього краю землі».
Дії 1:4, 5, 8

Усі ж вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як їм Дух промовляти давав.
Дії 2:4

А Петро до них каже: «Покайтеся, і нехай же охриститься кожен із вас у Ім'я Ісуса Христа на відпущення ваших гріхів,— і дара Духа Святого ви Приймете!»
Дії 2:38

Як вони ж помолилися, затряслося те місце, де зібрались були, і переповнилися всі Святим Духом,— і зачали говорити Слово Боже з сміливістю!
Дії 4:31

І не впивайтесь вином, в якому розпуста, але краще наповнюйтесь
Духом. Ефесянам 5:18

Як зачули ж апостоли, які в Єрусалимі були, що Боже Слово прийняла Самарія, то послали до них Петра та Івана. А вони, як прийшли, помолились за них, щоб Духа Святого вони прийняли, бо ще ні на одного з них він не сходив, а були вони тільки охрищсні в Ім'я Господа Ісуса. Тоді на них руки поклали, і прийняли вони Духа Святого.
Дії 8:14—17

Як Петро говорив ще слова ці, злинув Святий Дух на всіх, хто слухав слова. А обрізані віруючі, що з Петром прибули, здивувались дивом, що дар Духа Святого пролився також на поган! Бо чули вони, що мовами різними ті розмовляли та Бога звеличували...
Дії 10:44—46а

Та й спитав їх: «Чи ви Духа Святого одержали, як увірували?» А вони відказали йому: «Та ми навіть не чули, чи є Дух Святий!» І він запитав: «Тож у що ви христились?» Вони ж відказали: «В Іванове хрищення». І промовив Павло: «Таж Іван христив хрищенням на покаяння, говорячи людям, щоб вірили в Того, Хто прийде по ньому, цебто в Ісуса». Як почули ж оце, то христились вони в Ім'я Господа Ісуса. А коли Павло руки на них поклав, то зійшов на них Дух Святий,— і різними мовами стали вони промовляти та пророкувати!
Дії 19:2- 6

Категорія: Дух Святий | Додав: obitnyci (10.01.2009)
Переглядів: 8014 | Рейтинг: 2.5/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0