БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 11:30

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 6. Що Біблія каже про » вірність Богові

Що Біблія каже про вірність Богові?
Добре ти вчинив рабу Твоєму, Господи, згідно слова Твого.
Псалом 119:65
 
Вірний Той, Хто вас кличе,— Він і вчинить оте!
Солунянам 5:24

Бо для Мене оце — мов ті Ноєві води: як Я присягнув був, що Ноєві води не прийдуть уже над землею, так Я присягнув, що на тебе не гніватися й не картати тебе!Бо зрушаться гори й холми захитаються, та милість Моя не відійде від тебе, і заповіт Мого миру не захитається, каже твій милостивець,
Господь. Ісаї 54:9, 10

І буде веселка у хмарі, і побачу її, щоб пам'ятати про вічний заповіт між Богом і між кожною живою душею в кожному тілі, що воно на землі.
Буття 9: і 6

І ось Я з тобою, і буду тебе пильнувати скрізь, куди підеш, і верну тебе до цієї землі, бо Я не покину тебе, аж поки не вчиню, що Я сказав був тобі.
Буття 28:15

Але з Господньої любові до вас, і через додержання Його присяги, що присягнув був вашим батькам,— Господь вичів вас сильною рукою, і викупив тебе з дому рабства, з руки фараона, царя єгипетського. І ти пізнаєш, що Господь, Бог твій — Він той Бог, той Бог вірний, що стереже заповіта та милість для тих, хто любить Його, та хто додержує Його заповіді на тисячу поколінь.
Повторення закону 7:8, 9

А я оце відходжу дорогою всієї землі. А ви будете знати всім своїм серцем, та всією душею, що не відпало ані одне слово зо всіх тих добрих слів, що про вас говорив був Господь, Бог ваш,— усе збулося вам, не відпало з нього ані одне слово.
Єгошуї 23:14

Благословенний Господь, що дав мір Своєму народові, Ізраїлеві, усе, як обіцяв був,— не відпало ані одне слово зо всіх Його добрих слів, які Він говорив був через раба Свого Мойсея.
1Книга Царів 8:56

Господи, милість Твоя до небес; істина Твоя до хмар.
Псалом 36:5

Я буду співати про милості Господні повіки! Розповідатиму устами моїми про Твою вірність з роду в рід. Тому що я впевнений, що навіки заснована милість, і на небесах Ти утвердив Свою вірність. Але милості Моєї не відійму від нього зовсім і не залишу вірності Моєї. Я не зламаю завіту Мого і не зміню того, що вийшло із уст Моїх.
Псалом 89:1, 2, 33, 34

Він не дасть захитатися нозі твоїй; твій сторож не дрімає. Оце не дрімає й не спить Сторож Ізраїля.
Псалом 121:3, 4

Та самі ми в собі мали присуд на смерть, щоб нам не покладати надії на себе, а на Бога, що воскрешує мертвих.
1Коринтянам 1:9

Досягла вас проба не інша, тільки людська; але вірний Бог, який не попустить, щоб ви випробовувалися більше,, ніж можете, але при спробі й полегшення дасть, щоб знести могли ви її.
1Коринтянам 10:13

Не бариться Господь із обітницею, як деякі вважають це барінням, але вас довготерпить, бо не хоче, щоб хто загинув, але щоб усі навернулися до каяття.
2Петра 3:9

А коли ми невірні, зостається Він вірний, бо не може зректися Самого Себе. Та однак стоїть міцна Божа основа та має печатку оцю: «Господь знає тих, хто Його, та: «Нехай від неправди відступиться всякий, хто Господнє Ім'я називає!».
2 Тимофія 2:13, 19

Категорія: вірність Богові | Додав: obitnyci (10.01.2009)
Переглядів: 9381 | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0