БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 11:37

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 6. Що Біблія каже про » управління

Що Біблія каже про управління?

Чи Бога людина обманить? Мене ж ви обманюєте, ще й говорите: «Чи ми тебе обманили?» — Десятиною та приносами. Прокляттям ви прокляті, а Мене обманили, о люду ти ввесь!
Принесіть же ви всю десятину до дому скарбниці, щоб страва була в Моїм храмі, і тим Мене випробуйте,— промовляє Господь Саваот: чи небесних отворів вам не одчиню, та не виллю вам благословення аж надмір? І ради вас насварю Я все те, що жере, і воно не понищить вам земного плоду, і не заб'є винограду вам на полі, говорить Господь Саваот. І будуть всі люди вважати вас блаженними, бо будете ви любим Краєм, говорить Господь Саваот.
Малахїї 3:8—12

А щодо складок на святих, то й ви робіть так, як Я постановив для Церков галатійських. А першого дня в тижні нехай кожен із вас відкладає собі та збирає, згідно з тим, як ведеться йому...
1Коринтянам 16:1, 2а

А до цього кажу: Хто скупо сіє,— той скупо й жатиме, а хто сіє щедро,— той щедро й жатиме! Нехай кожен дає, як серце йому призволяє,— не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає. А Бог має силу всякою благодаттю вас збагатити, щоб ви, мавши завжди в усьому всілякий достаток, збагачувалися всяким добрим учинком.
2Коринтянам 9:6—8

І все, що тільки чините, робіть від душі, немов Господеві, а не людям. Знайте, що від Господа приймете в нагороду спадщину, бо служите ви Господеві Христові.
Колосянам 3:23, 24

Складайте ж собі скарби на небі, де ні міль, ні .іржа їх не нищить, і де злодії до них не підкопуються та не крадуть. Бо де скарб твій,— там буде й серце твоє.
Матвія 6:20, 21

Давайте — і дадуть вам; мірою доброю, натоптаною, струснутою, й переповненою вам у подолок дадуть. Бо якою ви мірою міряєте, такою відміряють вам.
Луки 6:38

Улюблений,— я молюся, щоб добре велося в усьому тобі, і щоб був ти здоровий, як добре ведеться душі твоїй.
3Івана 2

Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його,— а все це вам додасться.
Матвія 6:33

І кожен, хто за Ймення Моє кине дім, чи братів, чи сестер, або батька, чи матір, чи діти, чи землі,— той багатокротно одержить і успадкує вічне життя.
Матвія 19:29

Уздоровляйте недужих, воскрешайте померлих, очищайте прокажених, виганяйте демонів. Ви дармо дістали, дармо й давайте.
Матвія 10:8

І прийдуть на тебе всі оці благословення, і досягнуть тебе, коли ти слухатимешся голосу Господа, Бога свого. Благословенний ти в місті, благословенний ти на полі. Благословенний плід утроби твоєї, і плід твоєї землі, і плід худоби твоєї, порід биків твоїх, і котіння отари твоєї. Благословенний твій кіш та діжа твоя. Благословенний ти у вході своїм, і бла- гословенний ти в виході своїм.

Господь учинить, що вороги твої, які повстають на тебе, будуть побиті перед тобою,— вони однією дорогою вийдуть навперейми тебе, а сімома дорогами втікатимуть перед тобою. Господь накаже Своєму благословенню бути з тобою в коморах твоїх, та у всьому, чого доторкнеться рука твоя, і благословлятиме тебе в Краю, що Господь, Бог твій, дає тобі. І Господь дасть тобі добрий приріст у плоді утроби твоєї, і в плоді худоби твоєї, і в плоді поля твого на тій землі, що Господь заприсягнув був батькам твоїм, щоб дати тобі. Господь відчинить для тебе Свою добру скарбницю; небеса, щоб дати дощ для Краю твого в часі його, і щоб поблагословити всякий чин твоєї руки. І ти позичатимеш багатьом народам, а сам не позичатимеш ні в кого.
Повторення закону 28:2—8, 11, 12

Додержуй же слів цього заповіту, і виконуй їх, щоб мали ви поводження в усьому, що будете робити.
Повторення закону 29:8

Тоді буде щастити тобі, якщо будеш додержувати, щоб чинити устави та права, які наказав був Господь Мойсееві про Ізраїля...
1Книга хронік 22:13а

Якщо тільки послухаються, та стануть служити Йому, покінчать вони свої дні у добрі.
Йова 36:11

Інший розсіває щедро, і прибуває в нього, а інший надміру зберігає, і бідніє. Добродійна душа буде насичена; і хто напуває, напоєний буде.
Притчі 11:24, 25

Ісус відказав: «Поправді кажу вам: немає такого, щоб дім полишив, чи братів, чи сестер, або матір, чи батька, або діти, чи поля ради Мене та ради- Євангелії, і не одержав би в сто разів більше тепер, цього часу, серед переслідувань,— домів, і братів, і сестер, і матерів, і дітей, і піль, а в віці наступному — вічне життя».
Марка 10:29, З0

Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі.
Єгошуї 1:8

Категорія: управління | Додав: obitnyci (10.01.2009)
Переглядів: 1997 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0