БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 12:12

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 6. Що Біблія каже про » повернення Христа

Що Біблія каже про повернення Христа?
Не хочу ж я, браття, щоб не відали ви про покійних, щоб ви не сумували, як і інші, що надії не мають. Коли бо ми віруємо, що Ісус був умер і воскрес, так і покійних чере Ісуса приведе Бог із Ним, Бо це ми вам кажемо Словом Господнім, що ми, хто живе, хто полишений до приходу Господнього,— ми не попередимо покійних. Сам бо Господь із наказом, при голосі Архангела та при Божій сурмі зійде з неба, і перше воскреснуть умерлі в Христі, потім ми, що живемо й зостались, будемо схоплені разом із ними на хмарах на зустріч Господню на повітрі, і так завсіди будемо з Господом. Отож потішайте один одного оцими словами.
1Солунянам 4:13—18
Ось кажу я вам таємницю: не всі ми заснемо, та всі перемінимось,— раптом, як оком змигнути, при останній сурмі: бо засурмить вона — і мертві воскреснуть, а ми перемінимось!.. Мусить бо тлінне оце зодягнутись в нетлінне, а смертне оце зодягнутись в безсмертя. А коли оце тлінне в нетлінне зодягнеться, і оце смертне в безсмертя зодягнеться, тоді збудеться слово написане: «Поглинута смерть перемогою!» Де, смерте, твоя перемога? Де твоє, смерте, жало? Жало ж смерти — то гріх, а сила гріха — то Закон. А Богові дяка, що Він Господом нашим Ісусом Христом перемогу нам дав.
1Коринтянам 15:51—57

Та й сказали: «Галілейські мужі,— чого стоїте й задивляєтесь на небо? Той Ісус, що вознісся на небо, від вас, прийде так, як бачили ви, як ішов Він на небо».
Дії 1:11

І чекали блаженної надії та з'явлення слави великого Бога й Спаса нашого Христа Ісуса...
Тита 2:13

Насамперед знайти оце, що в останні дні прийдуть із насмішками глузії, що ходитимуть за своїми пожадливостями та й скажуть: «Де обітниця Його приходу? Бо від того часу, як позасинали батьки, усе залишається так від початку творіння».

Нехай же одне це не буде заховане від вас, улюблені, що в Господа один день — немов тисяча років, а тисяча років — немов один день. Не бариться Господь із обітницею, як деякі вважають це барінням, але вам довготерпить, бо не хоче, щоб хто загинув, але щоб усі навернулися до каяття. День же Господній прибуде, як злодій вночі, коли з гуркотом небо мине, а стихії, розпечені, ринуть, а земля та діла, що на ній, погорять...

А коли все оце поруйнується, то якими мусити бути в святому житті та в побожності ви, що чекаєте й прагнете скорого приходу Божого дня, в якім небо, палючися, зникне, а розпалені стихії розтопляться? Але за Його обітницею ми дожидаємо неба нового й нової землі, що правда на них пробуває.
2Петра 3:3, 4, 8—13

Улюблені,— ми тепер Божі діти, але ще не виявилося, що ми будемо. Та знаємо, що, коли з'явиться, то будем подібні до Нього, бо будемо бачити Його, як Він є. І кожен, хто має на нього надію, оцю, очищає себе так же само, як чистий і Він.
1Івана 3:2—З

І будуть ознаки на сонці, і місяці, і зорях, і тривога людей на землі, і збентеження від шуму моря та хвиль, коли люди будуть мертвіти від страху й чекання того, що йде на ввесь світ, бо сили небесні порушаться. І побачать тоді «Сина Людського, що йтиме на хмарах» із силою й великою славою. Коли ж стане збуватися це, то випростуйтесь, і підійміть свої голови,— бо зближається ваше визволення».
Луки 21:25—28

Коли ж Він сидів на Оливній горі, підійшли Його учні до Нього самотньо й спитали: «Скажи нам,— коли станеться це? І яка буде ознака приходу Твого й кінця віку?»

Ісус же промовив у відповідь їм: «Стережіться, щоб вас хто не звів. Бо багато хто прийде в Ім'я Моє, кажучи: «Я Христоо». І зведуть багатьох. Ви ж бо про війни почуєте, і про воєнні чутки,— глядіть, не лякайтесь, бо «статись належить тому». Але це не кінець ще. Бо «повстане народ на народ, і царство на царство», і голод, мор, та землетруси настануть місцями. А все це — початок терпінь породільних.

На муки тоді видаватимуть вас, і вбиватимуть вас, і вас будуть ненавидіти всі народи за Ймення Моє. І багато хто в той час спокусяться, і видавати один одного будуть, і один одного будуть ненавидіти. Постане багато фальшивих пророків,— і зведуть багатьох. І через розріст беззаконства любов багатьох охолоне. А хто витерпить аж до кінця,— той буде спасений! І проповідана буде ця Євангелія Царства по цілому світові, на свідоцтво народам усім. І тоді прийде кінець!»
Матвія. 24:3—14

Бо як блискавка та вибігає зо сходу, і з'являється аж до заходу, так буде і прихід Сина Людського. І зараз по скорботі тих днів, «сонце затьмариться, і місяць не дасть свого світла», і зорі попадають з неба, і сили небесні порушаться. І того часу на небі з'явиться знак Сина Людського, і тоді «заголосять всі земні племена», і побачать вони «Сина Людського, що йтиме на хмарах небесних» із великою поту- гою й славою. І пошле Анголів Своїх Він із голосним сурмовим гуком, і збируть Його вибраних — «від вітрів чотирьох, від кінців неба аж до кінців його».
Матвія 24:27, 29—31

«А про день той й годину не знає ніхто: ані Анголи небесні, ані Син,— лише сам Отець. Як було за днів Ноєвих, так буде і прихід Сина Людського. Бо так само, як за днів до потопу всі їли й пили, женилися й заміж виходили, аж до дня, «коли Ной увійшов до ковчегу», і не знали аж поки потоп не прийшов та й усіх не забрав,— так буде і прихід Сина Людського. Будуть двоє на полі тоді,— один візьметься, а другий полишиться. Дві будуть молоти на жорнах,— одна візьметься, а друга полишиться. Тож пильнуйте, бо не-знаєте, котрого дня прийде Господь ваш. Знайте ж це, що коли б знав господар, о котрій сторожі прийде злодій, то він пильнував би, і підкопати свого дому не дав би. Тому будьте готові й ви,— бо прийде Син Людський тієї години, коли ви не думаєте!»
Матвія 24:36—44

Знай же ти це, що останніми днями настануть тяжкі часи. Будуть бо люди тоді самолюбні, грошолюбні, зарозумілі, горді, богозневажники, батькам неслухняні, невдячні, не побожні, нелюбовні, запеклі, осудливі, нестримливі, жорстокі, ненависники добра, зрадники, нахабні, бундючні, що більше люблять розкоші, аніж люблять Бога,— вони мають вигляд благочестя, але сили його відреклися. Відвертайсь від таких!
2Тимофія 3:1—5

А Дух ясно говорить, що від віри відступляться дехто в останні часи, ті, хто слухає духів підступних і наук демонів, хто в лицемірстві говорить неправду, і спалив сумління своє, хто одружуватися забороняє, наказує стримуватися від їжі, яку Бог створив на поживу з подякою віруючим та тим, хто правду пізнав.
2Тимофія 4:1—3

Отже, я свідкую тобі перед Богом і Христом Ісусом, що Він має судити живих і мертвих за Свого приходу та за Свого царства. Проповідуй Слово, допоминайся вчасно-невчасно, докоряй, забороняй, переконуй з терпеливістю та з наукою. Настане бо час, здорової науки не будуть триматись, але за своїми пожадливостями виберуть собі вчителів, щоб вони їхні вуха влещували. Вони свій слух від правди відвернуть та до байок нахиляться. Але ти будь пильний у всьому, терпи лихо, виконуй працю благовісника, виконуй свою службу.

Бо я вже за жертву стаю, і час відходу мого вже настав. Я змагався добрим змагом, свій біг закінчив, віру зберіг. Наостанку мені призначається вінок праведности, якого мені того дня дасть Господь, Суддя праведний; і не тільки мені, пе й усім, хто прихід Його полюбив.
2Тимофія 4:1—8

Поправді кажу вам: не перейде цей рід, аж усе оце станеться.
Матвія 24:34

Нехай серце вам не тривожиться! Віруйте в Бога, і в Мене віруйте' Багато осель у домі Мого Отця; а коли б то не так, то сказав би Я вам, що йду приготувати місце для вас? А коли надійду й приготую вам місце, Я знову прийду й заберу вас до Себе, щоб де Я — були й ви. А куди Я йду — дорогу ви знаєте.
Івана 14:1— 4

Категорія: повернення Христа | Додав: obitnyci (10.01.2009)
Переглядів: 3013 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0