БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 11:27

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 7. Правда Біблії про » Прощення інших

Правда Біблії про прощення інших

Бо як людям ви простите прогріхи їхні, то простить і вам ваш Небесний Отець. А коли ви не будете людям прощати, то й Отець ваш не простить вам прогріхів вашгх.
Матвія 6:14

Петро приступив тоді та й запитався Його: «Господи,— скільки разів брат мій може згрішити проти мене, а я маю прощати йому? Чи до семи раз?» Ісус промовляє до нього: «Не кажу тобі до семи раз, але аж до семидссяти раз по семи!»
Матвія 18:21, 22

Уважайте на себе! Коли провиниться твій брат, докори йому, а коли він покається, то вибач йому.
Луки 17:3

І коли стоїте на молитві, то прощайте, як масте що проти кого, щоб і Отець ваш Небесний пробачив вам прогріхи ваші.
Марка 11:25

Терпіть один одного і прощайте собі, коли б мав хто на кого оскарження.
Колосянам 3:13

Браття, я себе не вважаю, що я досягнув. Та тільки, забуваючи те, що позаду, і спішаши до того, що попереду, я женусь до мсти за нагородою високого поклику Божого в Христі Ісусі.
Филип'янам 3:13, 14

Не згадуйте вже про минуле, і про давнє не думайте. Ось зроблю Я нове, тепер виросте. Чи ж про це ви не знаєте? Те ж зроблю Я дорогу в степу, а в пустині — річки.
Ісаї 43:18, 19

Бо то вгодне, . коли хто, через сумління перед Богом, терпить недолю, не по правді страждаючи. Бо яка похвала, коли терпите ви, як вас б'ють за провини? Але коли з мукою терпите за добрі вчинки, то це вгодне Богові! Бо на це ви покликані. Бо й Христос постраждав за нас, і залишив нам приклада, щоб пішли ми слідами Його. Не вчинив Він гріха, і не знайшлося в устах Його підступу. Коли був лихословлений, Він не лихословив взаємно, а коли Він страждав не погрожува, але передав Тому, Хто судить справедливо.
1Петра 2:19—23

Блаженні вигнані за правду, бо їхнє Царство Небесне. Блаженні ви, як ганьбите, та гнати вас
будуть, і будуть облудно на вас наговорювати всяке слово лихе ради Мене. Радійте та веселіться,— нагорода бо ваша велика на небесах! Бо так гнали й пророків, що були перед вами.
Матвія 5:10—12

Бо знаємо Того, Хто сказав: «Мені помста належить, Я відплачу», говорить Господь. І ще: «Господь буде судити народа Свого».
Євреям 10:30

Улюблені, не дивуйтесь огневі, що вам посилається на випробовування, немов би чужому випадку для вас. Але через те, що берете ви участь у Христових стражданнях, то тіштеся, щоб і в з'явленні слави Його раділи ви й звеселялись. Коли ж вас ганьблять за Христове Ім'я, то ви блаженні, бо на вас спочиває Дух слави й Дух Божий.
1Петра 4:12—14

А Я вам кажу: «Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує».
Матвія 5:44

Не будь переможений злом, але перемагай зло добром.
Римлянам 12:21

Не платіть злом за зло, або лайкою за лайку, навпаки,— благословляйте, знавши, що на це вас покликано, щоб ви вспадкували благословення. Бо хто хоче любити життя та бачити добрі дні, нехай стримає свого язика від лихого, та уста свої від говорення підступу.
1Петра 3:9, 10

Усяке подратування, і гнів, і лютість, і крик, і лайка нехай буде взято від вас разом із усякою злобою. А ви один до одного будьте ласкаві, милостиві, прощаючи один одному, як і Бог через Христа вам простив.
Ефесянам 4:31, 32

Категорія: Прощення інших | Додав: obitnyci (10.01.2009)
Переглядів: 11546 | Рейтинг: 2.8/8
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0