БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 12:57

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 7. Правда Біблії про » християнську спільність

Правда Біблії про християнську спільність

Що ми бачили й чули — про те ми звіщаємо вам, щоб і ви мали спільність із нами. Спільність же наша з Отцем і Сином Його Ісусом Христом. Коли ж ходимо в світлі, як Сам Він у світлі, то Яйємо спільність один з одним, і кров Ісуса Христа, Його Сина, очищує нас від усякого гріха.
1Івана 1:3, 7

І поводьтеся в любові, як і Христос полюбив вас, і видав за нас Самого Себе, як дав і жертву Богові на приємні пахощі. Розмовляючи поміж собою псалмами, і гімнами, і піснями духовними, співаючи й граючи в серуі своєму для Господа... Бо ми — члени Тіла Його від тіла Його й від костей Його.
Ефесянам 5:2, 19, ЗО

Слово Христове нехай пробуває в вас рясно, у всякій премудрості. Навчайте та напоумляйте самих себе. Вдячно співайте у ваших серцях Господеві псалми, гімни, духовні пісні.
Колосянам 3:16

Хай потішаться їхні серця, у любові поєднані, для всякого багатства повного розуміння, для пізнання таємниці Бога, Христа...
Колосянам 2:2

Змовлялись тоді один з одним і ті, хто страх перед Господом мас,— і прислухався Господь, і почув, і перед обличчям Його була писана пам'ятна книга про тих, хто страх перед Господом мас, і хто поважає Ймення Його.
Малахії 3:16

І ото двоє з них того ж дня йшли в село, на ім'я Еммаус, що від Єрусалиму лежало на стадій із шістдесят. І розмовляли вони між собою про все те, що сталося. І ото, як вони розмовляли, і розпитували один одного, підійшов Сам Ісус,— і пішов разом з ними.
Луки 24:13, 14 і 15

. З - котрим насолоджувалися ми бесідою, ходили до Божого дому серед бурхливого натовпу...
Псалом 55:14

І не на світі вже Я, а вони ще на сві»і а Я йду до Тебе, Святий Отче,— заховай в Ім'я Своє їх, яких дав Ти Мені,щоб як ми, єдине були. Щоб були всі одно: як Ти, Отче, в Мені, а Я — у Тобі, щоб одно були в Нас і вони — щоб увірував світ, що Мене Ти послав. А ту славу, що дав Ти Мені, Я їм передав, щоб єдине були, як єдине і Ми. Я — у них, а Ти — у Мені, щоб були досконалі в одно, і щоб пізнав світ, що послав Мене Ти, і що їх полюбив Ти, як Мене полюбив.
Івана 17:11, 21—23

Коли ж почався день П'ятдесятниці, всі вони однодушно знаходилися вкупі. І вони перебували в науці апостольській, та в спільності братерській, і в ламанні хліба, та в молитвах. І кожного дня перебували вони однодушно у храмі, і, ломлячи хліб по домах, поживу приймали із радістю та в сердечній простоті, вихваляючи Бога та маючи ласку в усього народу. І щоденно до Церкви Господь додавав тих, що спасалися.
Дії2:1, 42, 46, 47


А Бог терпеливости й потіхи нехай дасть вам бути однодумними між собою за Христом Ісусом, щоб ви однодушно одними устами славили Бога й Отця Господа нашого Ісуса Христа. Приймайте тому один одного, як і Христос прийняв нас до Божої слави.
Римлянам 15:5—7

Тож благаю вас, браття. Ім'ям Господа нашого Ісуса Христа, щоб ви всі говорили те саме, і щоб не було поміж вами поділення, але щоб були ви поєднані в однім розумінні та в думці одній.
1Коринтянам 1:10

Носіть тягарі один одного, і так виконаєте Закона Христового. Тож тому, поки маємо час, усім робім добро, а найбільш одновірним.
Галатам 6:2, 10

Отже, ви вже не чужі й не приходьки, а співгорожани святим, і домашні для Бога, збудовані на основі апостолів і пророків, де наріжним каменем є Сам Ісус Христос, що на Ньому уся будівля, улад побудована, росте в святий храм у Господі, що на ньому і ви разом будуєтеся Духом на'оселю Божу.
Ефесянам 2:19—22

Дякую Богові своєму при кожній згадці про вас. Тільки живіть згідно з Христовою Євангелією, щоб — чи прийду я й побачу вас, чи й не бувши — почув я про вас, що ви стоїте в однім дусі, борючись однояушно за віру євангельську.
Филип'янам 1:3, 27

Отож, коли є в Христі яка заохота, коли є яка потіха любови, коли є яка спільнота духа, коли є яке серце та милосердя, то доповніть радість мою: щоб думали ви одне й те, щоб мали ту саму любов, одну згоду і один розум.
Филип'янам 2:1, 2

І уважаймо один за одним для заохоти до любови й до добрих учинків. Не кидаймо збору свого, як то звичай у деяких, але заохочуймося, і тим більше, скільки більше ви бачите, що зближається день той.
Євреям 10:24, 25

Категорія: християнську спільність | Додав: obitnyci (10.01.2009)
Переглядів: 2396 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0