БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 11:55

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 7. Правда Біблії про » вашу відповідальність

Правда Біблії про вашу відповідальність

Ви — сіль землі. Коли сіль ізвітріє, то чим насолити її? Не придасться вона вже нінащо, хіба щоб надвір була висипана та потоптана людьми. Ви світло для світу. Не може сховатися місто, що стоїть на верховині гори. І не запалюють світильника, щоб поставити його під посудину, але на свічник,— і світить воно всім у домі. Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі.
Матвія 5:13—16

Бо Я голодував був — і ви нагодували мене, прагнув — і ви напоїли Мене, мандрівником Я був — і ви прийняли Мене. Був нагий — і Мене зодягли ви, слабував — і Мене ви відвідали, у в'язниці Я був — і прийшли ви до Мене. Тоді відповідять йому праведні й скажуть: «Господи, коли то Тебе ми голодного бачили — і нагодували, або спрагненого — і напоїли? Коли то Тебе мандрівником бачили — і прийняли, чи нагим — і зодягли? Коли то Тебе ми недужого бачили, чи в в'язниці — і до Тебе прийшли?» Цар відповість і промовить до них: «Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих,— те Мені ви вчинили».
Матвія 25:35—40

І хто напоїть, як учня, кого з малих цих бодай кухлем водиці холодної, поправді кажу вам,— той не згубить нагороди своєї.
Матвія 10:42

Та не є Бог не справедливий, щоб забути діло ваше та працю любови, яку показали в Ім'я Його ви, що святим послужили та служите.
Євреям 6:10

Чиста й непорочна побожність перед Богом і Отцем оця: зглянутися над сиротами та вдовицями в утисках їхніх, себе берегти чистим від світу.
Якова 1:27

Коли ж брат чи сестра будуть «нагі, і позбавлені денного покорму, а хто-небудь із вас до них скаже: «Ідіть з миром, грійтесь та їжте», та не дасть їм потрібного тілу,— що ж то поможе? Так само й віра. коли діл не має,— мертва в собі.
Якова 2:15—17

А люди питали Його й говорили: «Що ж нам робити?» І сказав Він у відповідь їм: «У кого дві сорочки,— нехай дасть немаючому; а хто має поживу,— нехай робить так само».
Луки 3:10, 11

Браття, як людина й упаде в який прогріх, то ви, духовні, виправляйте такого духом лагідности, сам себе доглядаючи, щоб не спокусився й ти. Носіть тягарі один одного, і так виконаєте закона Христового. Коли бо хто думає, що він щось, бувши ніщо, сам себе той обманює. Нехай кожен досліджує діло своє, і тоді матиме тільки в собі похвалу, а не в іншому. Бо кожен нестиме свій власний тягар. А хто слова навчається, нехай ділиться всяким добром із навчаючим.
Галатам 6:1—6

Ми з того пізнали любов, що душу Свою Він поклав був за нас. І ми мусимо. класти душі за братів. А хто має достаток на світі, і бачить брата свого в недостачі, та серце своє зачиняє від нього, то як Божа любов пробуває в такому? Діточки,— любімо не словом, ані язиком, але ділом та правдою.
1Івана 3:16—18

І будуть ці слова, що'Я сьогодні наказую,на серці твоїм. І пильно навчиш цього синів твоїх, і будеш говорити про них, як сидітимеш удома,і як ходитимеш дорогою, і коли ти лежатимеш, і кйдніти вставатимеш. І прив'яжеш їх на ознаку на руху свою, і будуть вони пов'язкою між очима твоїми; І напишеш їх на бічниходвірках дому свого та на брамах своїх.
Повторення закону 6:6—9

Коли ж хто про своїх, особливо ж про домашніх не дбає, той вирікся віри, і він гірший від невірного.
1Тимофія 5:8

Навчай малого на добру путь, якою він має йти, і коли він постаріє — не зверне з неї.
Притчі 22:6

І покладете ви ці слова Мої на свої серця та на свої душі, і прив'яжете їх на знака на руці своїй, і вони будуть пов'язкою між вашими очима. І будете навчати про них синів своїх, говорячи про них, коли ти сидітимеш у домі своїм, і коли ходитимеш у домі своїм, і коли ходитимеш дорогою, і коли лежатимеш, і коли вставатимеш.
Повторення закону 11:18, 19

Категорія: вашу відповідальність | Додав: obitnyci (10.01.2009)
Переглядів: 4064 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0