БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 12:34

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 7. Правда Біблії про » шлюб

Правда Біблії про шлюб

І сказав Господь Бог: «Не добре, щоб бути чоловіку самотнім. Створю йому поміч, подібну до нього».
Буття 2:18

Покине тому чоловік свого батька та матір свою, та й пристане до жінки своєї,— і стануть вони одним тілом.
Буття 2:24

Хто знайшов добру дружину — знайшов добро і отримав милість від Бога.
Притчі 18:32

Поберіть жінок,— і зродіть синів та дочок, і візьміть для ваших синів жінок, а свої дочки віддайте людям, і нехай вони породять синів та дочок, і помножтеся там, і не малійте.
Єремії 29:6

І заручуся з тобою навіки, і заручуся з тобою справедливістю, і правосуддям, і милістю та любов'ю. 1 заручуся з тобою вірністю, і ти пізнаєш Господа.
Осії 2:21, 22

Але щоб уникнути розпусти, нехай кожен муж має дружину свою, і кожна жінка хай має свого чоловіка. Нехай віддає чоловік своїй дружині потрібну любов, так же само й чоловікові дружина. Дружина не володіє над тілом своїм, але чоловік; так же само й чоловік не володіє над тілом своїм, але дружина.
1Коринтянам 7:2—4

Отож бо, я хочу, щоб молодші заміж виходили, родили дітей, домом рядили, не давали противнику ані жодного поводу для лихомовства.
1Тимофія 5:14

Нехай буде в усіх чесний шлюб та ложе непорочне; а блудників та перелюбів судитиме Бог.
Євреям 13:4

Дружини,— коріться своїм чоловікам, як Господеві,— бо чоловік — голова дружини, як і Христос — Голова Церкви, Сам Спаситель тіла! І як кориться Церква Христові, так і дружини своїм чоловікам у всьому. Чоловіки,— любіть своїх дружин, як і Христос полюбив Церкву, і віддав за неї Себе, щоб її освятити, очистивши водяним купелем у слові, щоб поставити її Собі славною Церквою, що не має плями чи вади, чи чогось такого, але щоб була свята й непорочна. Чоловіки повинні любити дружин своїх так, як власні тіла, бо хто любить дружину свою, той любить самого себе. Бо ніколи ніхто не зненавидів власного тіла, а годує та гріє його, як і Христос Церкву, бо ми — члени Тіла Його від тіла Його й від костей Його. «Покине тому чоловік батька й матір, ї пристане до дружини своєї,— і будуть вони обоє одним тілом». Ця таємниця велика,— а я говорю про Христа та про Церкву. Отже, нехай кожен зокрема із вас любить так свою дружину, як самого себе, а дружина нехай боїться свого чоловіка.
Ефесянам 5:22—33

Так само дружини,— коріться своїм чоловікам, щоб і деякі, хто не кориться слову, були приєднані без слова поводженням дружин.
1Петра 3:1

Чоловіки,— так само живіть разом із дружинами за розумом, як зо слабішою жіночою посудиною, і виявляйте їм честь, бо й вони є спадкоємиці благодаті життя, щоб не спинялися ваші молитви.
1Петра 3:7

Категорія: шлюб | Додав: obitnyci (10.01.2009)
Переглядів: 9550 | Рейтинг: 2.5/6
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0