БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 13:09

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 7. Правда Біблії про » вашу родину

Правда Біблії про вашу родину

А вони відказали: «Віруй в Господа Ісуса,— і будеш спасений ти сам та твій дім».
Дії 16:31

А якщо зле в очах ваших служити Господеві, виберіть собі сьогодні, кому будете служити,— чи богам, яким служили ваші батьки, що по тому боці Річки, та чи богам аморейським, що ви сидите в їхньому краї. А я та дім мій будемо служити Господові.
Єгошуї 24:15

Усяке подратування, і гнів, і лютість, і крик, і лайка нехай буде взято від вас разом із усякою злобою. А ви один до одного будьте ласкаві, милостиві, прощаючи один одному, як і Бог через Христа вам простив.
Ефесянам 4:31, 32

Навчай малого на добру путь, якою він має йти, і коли він постаріє,— не зверне з неї.
Притчі 22:6

Шануй свого батька та матір свою, щоб довгі були твої дні на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі.
Вихід 20:12

Корячися один одному у Христовім страху.Дружини,— коріться своїм чоловікам, як Господеві,— бо чоловік — голова дружини, як і Христос — Голова Церкви, Сам Спаситель тіла. І як кориться Церква Христові, так і дружини своїм чоловікам у всьому. Чоловіки,— любіть своїх дружин, як і Христос полюбив Церкву, і віддав за неї Себе, щоб її освятити, очистивши водяним купелем у слові, щоб поставити її Собі славною Церквою, що не має плями чи вади, чи чогось такого, але щоб була свята й непорочна.

Чоловіки повинні любити дружин своїх, як власні тіла, бо хто любить дружину свою, той любить самого себе. Бо ніколи ніхто не зненавидів власного тіла, а годує та гріє його, як і Христос Церкву, бо ми — члени Тіла Його від тіла Його і від костей Його. «Покине тому чоловік батька й матір, і пристане до дружини своєї,— і будуть обоє вони одним тілом». Ця таємниця велика — а я говорю про Христа та про Церкву. Отже, нехай кожен зокрема із вас любить так свою дружину, як самого себе, а дружина нехай боїться свого чоловіка.

Діти,— слухайтеся своїх батьків у Господі, бо це справедливе. «Шануй свого батька та матір» — це перша заповідь з обітницею,— «щоб добре велося тобі і щоб ти був на землі довголітній». А батьки,— не дратуйте дітей своїх, а виховуйте їх в напоминанні й остереженні Божому.
Ефесянам 5:21—6:4

Щоб добре рядив власним домом, що має дітей у слухняності з повною чесністю,— бо хто власним домом рядити не вміє, як він зможе пильнувати про Божу церкву?
1Тимофія 3:4, 5

Діти — спадщина Господня, плід утроби — нагорода. Як стріли в руках сильного, так і сини молоді. 'Блаженний той муж, що сагайдака свого ними наповнив,— не будуть такі посоромлені, коли в брамі вони говоритимуть з ворогами.
Псалом 127:3—5

І приверне він серце батьків до синів, і серце синівське до їхніх батьків, щоб Я не прийшов і не вразив цей Край прокляттям!
Малахїї 4:6

Внуки — вінець старих людей; а слава дітей — батькі їхні.
Притчі 17:6

І будуть ці слова, що Я сьогодні наказую, на серці твоїм. І пильно навчиш цього синів своїх, і будеш говорити про них, як сидітимеш удома, і як ходитимеш дорогою, і коли ти лежатимеш, і коли ти вставатимеш. І прив'яжеш їх на ознаку на руку свою, і будуть вони пов'язкою між очима твоїми. І напишеш їх на бічних одвірках дому свого та на брамах своїх.
Повторення закону 6:6—9

Карай сина твого, і він дасть тобі спокій, і дасть радість душі твоїй.
Притчі 29:17

А батьки,— не дратуйте дітей своїх, а виховуйте їх в напоминанні й остереженні Божому.
Ефесянам 6:4

Добрий залишає спадщину і внукам; а достаток грішника зберігається для чесного.
Притчі 13:22

Благословенний кожний, хто боїться Господа, хто ходить путями Його. Як будеш їсти з праці рук твоїх, блажен ти і добре тобі. Дружина твоя буде, як родюча виноградна лоза в домі твоїм; сини твої будуть сидіти навколо столу, немов паростки оливкового дерева. Ось так буде благословенна людина, котра боїться Господа.
Псалом 128:1—4

Батько праведного буде дуже радіти, а той, хто родив мудрого,— тішитися ним.
Притчі 23:24

Всі сини твої стануть за учнів Господніх, і спокій глибокий настане синам твоїм.
Ісаі 54:13

Категорія: вашу родину | Додав: obitnyci (10.01.2009)
Переглядів: 3003 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0