БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

П`ятниця, 22.09.2023, 17:09

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 7. Правда Біблії про » дружин

Правда Біблії про дружин

Хто знайшов добру дружину — знайшов добро, і отримав милість від Господа.
Притчі 18:22


Так само дружини,— коріться своїм чоловікам, щоб і деякі, хто не кориться слову, були приєднані без слова поводженням дружин, як побачать ваше поводження чисте в страху. А окрасою їм нехай буде не зовнішнє,— заплітання волосся та навішанн золота або вбирання одеж, але захованлюдина серця в нетлінні лагідного й мовчазного духа, що дорогоцінне перед Богом. Бо так само колись прикрашали себе й святі ті жінки, що клали надію на Бога й корились своїм чоловікам. Так Сарра корилась Авраамові, і паном його називала. А ви — її діти, коли до- бро робите та не лякаєтесь жодного страху Чоловіки,— так само живіть разом із дружинами за розумом, як зо слабішою жіночою посудиною, і виявляйте їм честь, бо й вони є співспадкоємиці благодаті життя, щоб не спинялися ваші молитви.
1Петра 3:1—7

Заживай життя з жінкою, яку ти кохаєш, по всі дні марноти твоєї, що Бог дав для тебе під сонцем на всі дні марноти твоєї,— бо оце твоя доля в житті та в твоєму труді, що під сонцем ним трудишся ти.
Еклезіяст 9:9

Нехай віддає чоловік своїй дружині потрібну любов, так же само й чоловікові дружина.
1Коринтянам 7:3

Нехай твоє джерело буде благословенне, і радій дружиною молодості твоєї Мов ланею любов, і сарною милою; лоно нехай задовольняє тебе повсякчас, насолоджуйся завжди любов'ю її.
Притчі 5:18, 19

Дружини,— слухайтеся чоловіків своїх, як лицює то в Господі
Колосянам 3:18

Дружина твоя буде, як родюча виноградна лоза в домі твоїм; сини твої будуть сидіти навколо столу, немов паростки оливкового дерева.
Псалом 128:3

Корячися один одному у Христовім страху. Дружини,— коріться своїм чоловікам, як Господеві,— бо чоловік — голова дружини, як і Христос — Голова Церкви, Сам Спаситель тіла. І як кориться Церква Христові, так і дружини своїм чоловікам у всьому.

Чо ловіки,— любіть своїх дружин, як і Христос полюбив Церкву, і віддав за неї Себе, щоб її освятити, очистивши водяним купелем у слові, щоб поставити її Собі славною Церквою, що немає плями чи вади, чи чогось такого, ал щоб була свята й непорочна.

Чоловіки повинні любити дружин своїх так, як власні тіла, бо хто любить дружину свою, той любить самого себе. Бо ніколи ніхто не зненавидів власного тіла, а годує та гріє його, як і Христос Церкву, бо ми — члени Тілa Його від тіла Його й від костей Його. «Покине тому чоловік батька й матір, і пристане до дружини своєї,— і будуть вони обоє одним тілом». Ця таємниця велика — а я говорю про Христа та про Церкву. Отже, нехай кожен зокрема із вас любить так свою дружину, як самого себе, а дружина нехай боїться свого чоловіка.
Ефесянам 5:21—33

Хто знайде жінку чеснотну? Ціна її понад перли. Серце чоловіка її впевнене в ній, і він не залишається без прибутку. Вона чинить йому добро, а не зло всі дні життя свого. . Вона здобуває вовну і льон, і охоче працює руками своїми. Вона, ніби купецький корабель, здалека здобуває хліб свій.

Вона встає ще досвіта і роздає їжу та належне служницям своїм. Подумає про поле, і купує його; з плодів рук своїх насаджує виноградник. Підперізує силою стегна свої і зміцнює рамена свої Вона відчуває, що заняття її добре; світильник її не гасне і вночі. Вона простягає руки свої до прядки, а пальці її тримають веретено.

Вона простягає руку свою до убогого, і руку подає злиденному. Не боїться холоду для домашніх, бо вся сім'я її одягнена в подвійну одежу. Вона робить собі килими; шовк і кармазин — одежа її. Чоловік її знаний у воротах, коли сидить зі старшими краю. Вона робить покривала і продає; і доставляє пояси купцям. Сила і порядність — одежа її; вона весело дивиться в майбутнє.

Вона відкриває уста свої з мудрістю, і на язиці її закон доброти. Добре доглядає за ходом господарств свого, і не їсть хліба в марноті. Діти її встають і благословляють її; і чоловік її також хвалить її: «Багато було чеснотливих, а ти перевищила всіх їх!»

Миловидність зрадлива, врода — марнотна, а жінка, котра боїться Господа — достойна хвали. Віддайте їй по плодах рук її, і нехай її вчинки вихваляють її при брамах.
Притчі 31:10—31


Дружина чеснотлива — вінецьдлячоловіка, а та, що чинить сором,— як гниль в кістках його
Притчі 12:4

Жінка мудра будує дім свій, а безглузда руйнує його своїми руками.
Притчі 14:1

Дім і багатство — спадщина від батьків, а розсудлива дружина — від Господа.
Притчі 19:14

Категорія: дружин | Додав: obitnyci (10.01.2009)
Переглядів: 9978 | Рейтинг: 3.1/8
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0