БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 13:03

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 8. Що зробити для » зросту духовного

Що можна зробити для зросту духовного.

Але щоб зростали в благодаті і пізнанні Господа нашого й Спасителя Ісуса Христа. Йому слава і тепер, і дня вічного! Амінь.
2Петра 3:18

І, немов новонароджені немовлята, жадайте щирого духовного молока, щоб ним вирости вам на спасіння, якщо ви спробували, що добрий Господь.
1Петра 2:2, З

Силкуйся поставити себе перед Богом гідним, працівником бездоганним, що вірно навчає науки правди.
2Тимофію 2:15

Про це піклуйся, у цім пробувай, щоб успіх твій був явним для всіх!
1Тимофію 4:15

Тому полишімо початки науки Христа, та й звернімося до досконалості.
Євреям 6:1а

Тому докладіть до цього всю пильність, і покажіть у вашій вірі чесноту, а в чесноті - пізнання, а в пізнанні — отримання, а в отриманні — терпеливість, а в терпеливості — благочестя, а в благочесті — братерство, а в братерстві — любов. Бо коли це в вас є та примножується, то воно зробить вас нелінивими, ані безплідними для пізнання Господа нашого Ісуса Христа.
2Петра 1:5—8

Для того схиляю коліна свої перед Отцем, що від Нього має ймення кожен рід на небі й на землі,— щоб Він дав вам за багатством слави Своєї силою зміцнитися через Духа Його в чоловікові внутрішнім, щоб Христос через віру замешкав у ваших серцях, щоб ви, закорінені й основані в любові, змогли зрозуміти зо всіма святими, що то ширина й довжина, і глибина й вишина, і пізнати Христову любов, яка перевищує знання, щоб були ви наповнені всякою повнотою Божою.
Ефесянам 3:14—19

Через це то й ми з того дня, як почули, не перестаємо молитись за вас та просити, щоб для пізнання волі Його, були ви наповнені всякою мудрістю й розумом духовним, щоб ви поводилися належно щодо Господа в усякому догодженні, в усякому доброму ділі приносячи плід і зростаючи в пізнанні Бога, зміцняючись усякою силою та могучістю слави Його для всякої витривалості й довготерпіння з радістю.
Колосянам 1:9—11

Слово Христове нехай пробуває в вас рясно, у всякій премудрості. Навчайте та напоумляйте самих себе! Вдячно співайте у ваших серцях Господневі псалми, гімни, духовні пісні!
Колосянам 3:16

Ми ж відкритим обличчям, як у дзеркало, дивимося всі на славу Господню, і зміняємося в той же образ від слави на славу, як від Духа Господнього.
2Коринтянам 3:18

Праведник зацвіте, мов пальма; росте він, як кедр на Ливані.
Псалом 92:12

Я певний того, що той, хто в вас розпочав добре діло, виконає його аж до дня Христа Ісуса. І молюсь я про те, щоб ваша любов примножалась ще більше та більше в пізнанні й усякім дослідженні, щоб ви досліджували те, що краще, щоб чисті та цілі були Христового дня.
Филап'янам 1:6, 9, 10

Щоб більш не були ми малолітками, що хитаються й захоплюються вад усякого вітру науки за людською оманою та за лукавством до хитрого блуду, щоб були ми правдомовні в любові, і в усьому зростали в Нього, а Він — Голова, Христос.
Ефесянам 4:14, 15

Категорія: зросту духовного | Додав: obitnyci (10.01.2009)
Переглядів: 2985 | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0