БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 12:02

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 8. Що зробити для » зміни світу

Що можна зробити для зміни світу.

Ви світло для світу. Не може сховатися місто, що стоїть на верховині гори. І не запалюють світильника, щоб поставити його під посудину, але на свічник,— і світить воно всім у домі. Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі.
Матвія 5:14—16

А розумні будуть сяяти, як світила небозводу, а ті, хто привів багатьох до праведности, немов зорі, навіки віків.
Даниіла 12:3

І казав він до них: «Ідіть по цілому світові, та всьому створінню Євангелію проповідуйте! Хто увірує й охриститься,— буду спасений, а хто не ввірує — засуджений буду. А тих, хто ввірує, супроводити будуть ознаки такі: у Ім'я Моє демонів будуть вигонити, говоритимуть мовами новими, братимуть змій; а коли смертодійне що вип'ють,— не буду їм шкодити; кластимуть руки на хворих,— і добре їм буде!»

Господь же Ісус, по розмові із ними вознісся на небо,— і сів по Божій правиці. І пішли вони, і скрізь проповідували. А Господь помагав їм, і стверджував слово ознаками, що його супроводили.
Марка 16:15—20

Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі.
Дії 1:8

На Мені Дух Господній, бо Мене Він помазав, щоб Добру Новину звіщати вбогим. Послав Він Мене проповідувати полоненим визволення, а незрячим прозріння, відпустити на волю помучених.
Луки 4:18

Поправді, поправді кажу вам: «хто вірує в Мене, той учинить діла, які чиню Я, і ще більші від них він учинить, бо Я йду до Отця».
Івана 14:12

І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою,— і сили адові не переможуть її. І ключі тобі дам від Царства Небесного, і що на землі ти зв'яжеш, те зв'язане буде на небі, а що на землі ти розв'яжеш, те розв'язане буде на небі!
Матвія 16:18, 19

Нову заповідь Я вам даю: Любіть один одного' Як Я вас полюбив, так любіть один одного і ви! По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою.
Івана 13:34, 35

Ми від Бога,— хто знає Бога, той слухає нас, хто не від Бога, той не слухає. Цим пізнаємо Духа правди та духа обмани.

Ми пiзнали й увірували в ту любов, що Бог її має до нас. Бог е любов, і хто пробуває в любові, пробуває той в Бозі, і в нім Бог пробуває! .Любов удосконалюється з нами так, що ми маємо відвагу на день судний, бо який Він, такі й ми на цім світі.
1Івана 4:6, 16, 17

Бо кожен, хто родився від Бога, перемагає світ. А оце перемога, що світ перемогла,— віра наша. А хто світ перемагає, як не той, хто вірує, що Ісус — то Син Божий?
1Івана 5:4, 5

А віра — то підстава сподіваного, доказ небаченого. Бо нею засвідчені старші були. Вірою ми розуміємо, що віки Словом Божим збудовані, так що з невидимого сталось видиме.

Що вірою царства побивали, правду чинили, одержували обітниці, пащі левам загороджували, силу огненну гасили, утікали від вістря меча, зміцнялись від слабости, хоробрі були на війні, обертали в розтіч полки чужоземців.
Євреям 11:1—3, 33, 34

Ви — сіль землі.
Матвія 5:13а

І сказав продавцям голубів: «Заберіть оце звідси, і не робіть із дому Отця Мого дому. торгового!»
Івана 3:16

Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь.
Матвія 28:19, 20

Категорія: зміни світу | Додав: obitnyci (10.01.2009)
Переглядів: 3007 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0