БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 11:54

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 8. Що зробити для » допомоги своїй справі

Що можна зробити для допомоги своїй справі.

Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі.
Ісуса Навина1:8

Так говорить Господь, Бог твій Відкупитель. Святий Ізраїлів: Я — Господь, Бог твій, що навчає тебе про корисне, що провадить тебе по дорозі, якою ти маєш ходити.
Ісаї 48:17

Улюблений,— я молюся, щоб добре велося в усьому тобі, і щоб був ти здоровий, як добре ведеться душі твоїй.
3Івана 2

І будеш ти пам'ятати Господа, Бога свого, бо Зін Той, що дає тобі силу набути потугу, щоб виконати Свого заповіта, якого присягнув Він батькам твоїм, як дня цього.
Повторення закону 8:18

Надійся на Господа всім серцем твоїм; і не покладайся на власний розум. На всіх дорогах твоїх пізнавай Його, і Він вирівняє стежки твої. Не будь мудрим в очах твоїх; бійся Господа та ухиляйся від злого. ,

Це буде здоров'ям для тіла твого і мозком для кісток твоїх.Шануй Господа від майна твого і псрвоплодів з усіх прибутків твоїх. І будуть наповнені комори твої достатком, і чавила твої будуть переливатися вином молодим.
Притчі 3:5—10

Тоді буде щастити тобі, якщо будеш додержувати, щоб чинити устави та права, які наказав був Господь Мойсееві про Ізраїля. Будь сильний та міцний, не бійся й не страхайся!
1Книга хронік 22:13

Блажен муж, що не ходить за порадою нечестивих і не ступає на путь грішників, і не сідає на засіданні злоріків, а в законі Господнім його насолода, і про закон він роздумує вдень і вночі.

І він буде наче те дерево, посаджене над потоками водними, яке приносить плід свій у пору свою, і листя його не в'яне, і все, що він чинить, удасться.
Псалом 1:1—З

І станеться; якщо дійсно будеш слухатися голосу Господа Бога свого, щоб додержувати виконання всіх Його заповідей, що я наказую тобі сьогодні, то поставить тебе Господь, Бог твій, найвищим над усі народи землі. І прийдуть на тебе всі оці благословення, і досягнуть тебе, коли ти слухатимешся голосу Господа, Бога свого. Благословенний ти в місті, і благословенний ти на полі! Благословенний плід утроби твоєї, і плід худоби твоєї, порід биків твоїх і котіння отари твоєї! Благословенний твій кіш та діжа твоя! Благословенний ти у вході своїм, і благословенний ти в виході своїм!

Господь накаже Своєму благословенню бути з тобою в коморах твоїх, та в усьому, чого доторкнеться рука твоя, і благословлятиме тебе в Краю, що Господь, Бог твій, дає тобі.

Господь дасть тобі добрий приріст у плоді утроби твоєї, і в плоді худоби твоєї, і в плоді поля твого на тій землі, що Господь заприсягнув був батькам твоїм, щоб дати тобі. Господь відчинить для тебе Свою добру скарбницю, небеса, щоб дати дощ для Краю твого в часі його, і щоб поблагословити всякий чин твоєї руки. І ти позичатимеш багатьом народам, а сам не позичатимеш ні в кого. І вчинить тебе Господь головою, а не хвостом, і ти будеш тільки верхом, а не будеш долом, коли будеш слухатися заповідей Господа, Бога свого, що я сьогодні наказую тобі, щоб додержувати й виконувати.
Повторення закону 28:1—6, 8, 11—13

Шукайте ж. най перш Царства Божого й правди Його,— а все це вам додасться.
Матвія 6:33

Доручи справи твої Господові, і задуми твої будуть здійснені
Притчі 16:3

Мудрістю дім будується, а розумом зміцнюється. Мудрістю кімнати його наповнюються всякими дорогими і приємними речами.
Притчі 24:3, 4

Ось я йду дорогою всієї землі, а ти будеш міцний та стайеш мужем. І будеш ти стерегти накази Господа, Бога свого, щоб ходити Його дорогами, щоб стерегти постанови Його, заповіді Його, та устави Його й свідчення Його, як писано в Мойсеевім Законі, щоб тобі щастило в усьому, що будеш робити, і скрізь, куди звернешся.
1Книга Царів 2:2, З

Якщо тільки послухаються, та стануть служити Йому, покінчать вони свої дні у добрі, а роки свої у приємнощах.
Йова 36:11

У ревності не лінуйтеся, духом палайте, служить Господеві.
Римлянам 12:11

Пани,— виявляйте до рабів справедливість та рівність, і знайте, що й для вас є на небі Господь!
Колос'янaм 4:1

Благаємо ж, браття, ми вас, щоб у цьому ще більше ви зростали, і пильно дбали жити спокійно, займатися своїми справами та заробляти своїми руками, як ми вам наказували, щоб ви перед чужими пристойно поводилися, і щоб ні від кого не залежали!
1Солунянам 4:10б-12

Категорія: допомоги своїй справі | Додав: obitnyci (10.01.2009)
Переглядів: 4206 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0