БОЖІ ОБІТНИЦІ НА КОЖНУ ПОТРЕБУ ЖИТТЯ

Понеділок, 17.06.2024, 13:24

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Божі обітниці | Реєстрація | Вхід

Головна » Розділи » 8. Що зробити для » вгоди Богові

Що можна зробити для вгоди Богові.

І кожного, хто тільки зветься Іменням Моїм, і кого Я на славу Свою був створив, кого сформував та кого Я вчинив. Цей народ Я Собі сформував,— він буде звіщати про славу Мою.
Ісаї 43:7, 21

Але наступає година, і тепер вона є, коли богомільці правдиві вклонятися будуть Отцеві в дусі та в правді, бо Отець Собі прагне таких богомільців. Бог є Дух, і ті, що Йому вклоняються, повинні в дусі та в правді вклонятись.
Івана 4:23, 24

І було воно для сурмачів та співаків як одне, щоб подати один голос на хвалу та дяку Господові, і як загримів голос на сурмах, і на цимбалах, і на музичних знаряддях, і як хвалили Господа: «Добрий бо Він, бо навіки Його милосердя!»,— то дім Господній наповнився хмарою!.. І не могли священики стояти й служити через ту хмару, бо слава Господня наповнила дім Божий!..
2Книга хронік 5:13, 14

І самі, немов те каміння живе, будуйтеся в дім духовний, на священство святе, щоб приносити жертви духовні, приємні для Бога через Ісуса Христа.

Але ви — вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власності Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого.
1Петра 2:5, 9

Отож, завжди приносьмо Богові жертву хвали, цебто плід уст, що Ім'я Його славлять. Не забувайте ж і про доброчиність та спільність, бо жертви такі вгодні Богові.
Євреям 13:15, 16

«Достойний ти. Господи й Боже наш, прийняти славу, і честь, і силу, бо все Ти створив, із волі Твоєї існує та створене все!»
Об явлення 4:11

Догодити ж без віри не можна. І той, хто до Бога приходить, мусить вірувати, що Він є, а тим, хто шукає Його, він дає нагороду.
Євреям 11:6

Щоб ви поводилися належно щодо Господа в усякому догодженні, в усякому доброму ділі приносячи плід і зростаючи в пізнанні Бога.
Колосянам 1:10

Тож благаю вас, браття, через Боже милосердя,— повіддавайте ваші тіла на жертву живу, святу, приємну Богові, як розумну службу вашу, і не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що є воля Божа,— добро, приємність та досконалість.
Римлянам 12:1, 2

Отож, перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей. Бо це добре й приємне Спасителеві нашому Богові. Отож, хочу я, щоб мужі чинили молитви на кожному місці, підіймаючи чисті руки без гніву та сумніву.
1Тимофію 2:1, 3, 8

Уста мої будуть звіщати славу Господню і благословлятиме кожне тіло святе Його Ім'я.
Псалом 145:21

Я ж буду устами своїми вельми прославляти Господа; і між багатьма Його славити буду.
Псалом 109:30

Усі народи плещіть у долоні з радості; вигукуйте Богові голосом радості
Псалом 47:1

Господь любить тих, хто боїться Його, хто надію складає на милість Його!
Псалом 147:11

Алілуя! Заспівайте Господеві пісню нову; Йому слава на зборах святих!

Нехай радіє Ізраїль Творцем своїм; нехай діти Сіону тішаться Царем своїм! Нехай з радістю славлять Ім'я Його; нехай грають Йому на тимпані і гуслях! Бо Господь втішається Своїм народом; Він прославляє смиренних спасінням.

Нехай радуються святі у славі, нехай звеселяться на ліжках своїх. Славослов'я Бога нехай буде на їхніх устах.
Псалом 149:1—6а

І ті, хто ходить за тілом, не можуть догодити Богові. А ви не в тілі, але в дусі, бо Дух Божий живе в вас.
Римлянам 8:8, 9а

І чого тільки попросимо, одержимо від Нього, бо виконуємо Його заповіді та чинимо любе для Нього.
1Івана 3:22

Категорія: вгоди Богові | Додав: obitnyci (10.01.2009)
Переглядів: 2400 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Меню сайту

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0